Çözüldü Hangi monitörü seçmeliyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

claude

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Yukarıdaki 3 monitör arasında kaldım ve seçim yapamıyorum. Maksimum bütçem 3200 TL.

VG249Q1A modelini almaya çok yakınım ama seçim çok zor.. 2060'lı sistemde kullanacağım. Çoğunlukla hikayeli oyunlar olmak üzere CS ve Valorant da oynuyorum. Beklentilerim bütçeden dolayı çok yüksek değil ama bizi de üzmesin. Tavsiyelere açığım, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

Yukarıdaki 3 monitör arasında kaldım ve seçim yapamıyorum. Maksimum bütçem 3200 TL.

VG249Q1A modelini almaya çok yakınım ama seçim çok zor.. 2060'lı sistemde kullanacağım. Çoğunlukla hikayeli oyunlar olmak üzere CS ve Valorant da oynuyorum. Beklentilerim bütçeden dolayı çok yüksek değil ama bizi de üzmesin. Tavsiyelere açığım, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
zaten 247 ele monitörde renk önemli onun için ıps monitör çok öneriliyor eğer senin renkle çok işin yoksa
tercihim 24vqe den yana olsun çünkü pivot gercekten çok işe yarıoyor

KS

claude

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
zaten 247 ele monitörde renk önemli onun için ıps monitör çok öneriliyor eğer senin renkle çok işin yoksa
tercihim 24vqe den yana olsun çünkü pivot gercekten çok işe yarıoyor
masam boyut olarak tam karşımda olduğu için yani monitörde pivotu çok aramam ama tüm ihtimalleri değerlendirirsek pivot tabii dediğiniz gibi önemli ve güzel bir özellik. ışık sızması çekincem var inşallah sorun yaşamam

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
vg249q1a modelini ben de kullanıyorum memnumum

KS

claude

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
umarım ışık sızması olmaz.. olursa da tadımlık olsun. muhtemelen VG249Q1A olanı alacağım yarın. tahmini cuma-cumartesi günü yaşayacağım şeyleri sizinle de paylaşırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri