Öneri Hangi Okulu Seçmeli

Hangisi

• 1. okul

Kullanılan: 0 0.0%
  • 2. okul

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

безшумен

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar selam, Tekirdağ Süleymanpaşada lise ye geçtim. 2 okul seçeneğim var ikiside kötü ama benim için hangisi daha mantıklı olur bilemiyorum tecrübelerinize dayanarak bana yardım ederseniz sevinirim.İlk okul saat 8.30 da başlıyor 3.50 de bitiyor ikinci okul 10. sınıfın sonuna kadar olmak kaydıyla öğlencilik sistemi uyguluyor, saat 12 de okul başlıyor 5.50 de bitiyor ama bu okul evimin hemen karşısında. Üniversite hedefim yüksek ders de çalışmam lazım, ama bir yandanda oyun oynamak internette gezinmeyi 4 sene boyunca bırakmak istemiyorum ikinci okulda sabah kalkıp en azından 2 3 saat oyun oynayabilirim. sizce hangisi daha mantıklı bir karar olur? Lütfen yardım edin.

dusthizm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Arkadaşlar selam, Tekirdağ Süleymanpaşada lise ye geçtim. 2 okul seçeneğim var ikiside kötü ama benim için hangisi daha mantıklı olur bilemiyorum tecrübelerinize dayanarak bana yardım ederseniz sevinirim.İlk okul saat 8.30 da başlıyor 3.50 de bitiyor ikinci okul 10. sınıfın sonuna kadar olmak kaydıyla öğlencilik sistemi uyguluyor, saat 12 de okul başlıyor 5.50 de bitiyor ama bu okul evimin hemen karşısında. Üniversite hedefim yüksek ders de çalışmam lazım, ama bir yandanda oyun oynamak internette gezinmeyi 4 sene boyunca bırakmak istemiyorum ikinci okulda sabah kalkıp en azından 2 3 saat oyun oynayabilirim. sizce hangisi daha mantıklı bir karar olur? Lütfen yardım edin.
ben şuan 12.sınıfım bizim okul 3 sene boyunca sabahçı öğlenci sistemi ile çalışıyordu ve bana hep sabahçı denk geldi gayet iyiydi tek sorunu eabah erken kalkma sorunuydu. Bu sene tam gün oldu yani dediğin gibi 8.30 - 15.40 arası okuldan çıkıp kütüphaneye gidene kadar saat 16.00 yarım saat dinleniyorum kütüphanede sonra derse başlıyorum. Kütüphane saat 20.00 da kapanıyor. Ben 19.30 da çıkıp eve gelene kadar saat 20.30 yemek yiyene kadar vs 21.00 ondan sonrası bana kalıyor. 3 saat ister oyun oyna ister film dizi izle ama 12.de yatıyorum ben. ama sen daha yeni liseye geçtin ve derse şimdiden kafa takacağını düşünmüyorum. Bu 2 sene laylaylom takılırsın liseyin tadını çıkarırsın kız peşinde koşarsın tecrübe konuşuyor JJDŞEJEÖSN Daha bölümün bile bu sene sonu seçilecek . ( Ne boş yaptımla NDÖSN ) Şimdi asıl meseleye gelelim. Öğlenci olan okulu seçersen sabah saat 9.30da uyanırsın kahvaltı yapana kadar 10.00 hazırlanana kadar 10.30 kaldı 1.5 saat o zaman oyun oynaman imkansız. Yani zevk almazsın benden söylemesi. Ama diğer okulu seçersen Sabah kalkarsın saat 7.00 da yarım saat giyinme hazırlanma saç vs desek çıarsın evden 7.30 da her türlü 1 saatte gidersin okula. Okuldan çıktıktan sonra 15.50 direk eve gelirsin. 17.00 da evde oldun desek yemek saati genelde 18.00 - 19.00 arası o zamana kadar istersen ders çalış 2 saat sonra yemek yedinmi 19.30 olsun en geç sonra saat 00.00 kadar 4.30 saatin var. Felaket bir şekilde hem oyun oynarsın hem dizi film izlersin. Ama benden tavsiye en geç saat 00.30 da uyu. Uyı ki sabah dinç kalk. O kadar yazdım inşallah okursun :) SAYGILAR SEVGİLER...

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Hangi okuldan daha başarılı, iyi yerler kazanan öğrenciler çıkıyorsa onu seçmek mantıklı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri