Soru Hangi Ram Markası Iyi ?

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Bir kaç gün evvel sistem toplama vidoesu atmak geldi içimden ve attım tesadüf tuttu TikTokta can sıkıntısı oruç vs vakit geçer dedim Sistemde G-skill ram vardı + fiyata Corsair Vegance vardı benimde halı hazırda kullandığım ram olduğu için asla kötülemedim "Bu ram Markasını bilmiyorum onun yerine Corsair öneririm" dedim altına G-skill ram piyasada en iyi ram işte bunu bilmiyorsun reklam yapıyorsun yok git öl yok hakaret eden var küfür eden var aksine düzeltip insan gibi diyende var takıldığım yer çok boş olsa da yani insanlar neden böyle ve her markayı bilmek zorunda mıyım? Ayrıca kısa çaplı araştırma da yaptım G-skill den memnun olmayan onlarca insan var nasıl piyasanın en iyisi oluyor?

ümit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben g.skill ram kullaniyorum alirken cok arastirdim icindeki cipler samsung olmasina dikkat ettim hynix cip var micron var bide nanya cip var markaların kullandigi cip lere gore kalite deyisir corsair da micron cipli olanlarida var samsung cipli suan bulmak zor galiba olanlarda pahalı pisayada su iyi bu iyi diye ramlerde bisey yok kullanılan cip kalitesi önemli corsair dominatör samsung cipli acayip pahalı ne kadar para okadar köfte

Son düzenleme:

mertxan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
En iyi marka yok bence hocam çip kalitesi iyi olan zaten iyi ama genelde aynı marka çipler kullanılıyor fiyatı uygun olan benim için en iyi markadır diyebilirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri