Hangi Switch'i Almalıyım (Acil)

Mrcoffee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Yukarıda linkini bıraktığım klavyeyi alacağım ama switch konusunda kararsızım. Gateron g pro switch var. Mavi switchin kötü olduğunu biliyorum ondan onu istemiyorum. Kırmızı, kahverengi ya da sarı hangisini almalıyım. Yeşil sitede sarı en iyisi demişlerdi.

KS

Mrcoffee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Biriside yazmadi be neyse yellow switch alacagim herhwlde

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
burda önerebiliceğimiz bir switch yoktur, hangisini daha cok sevdiysen onu tercih etmelisiniz.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Biriside yazmadi be neyse yellow switch alacagim herhwlde
En en en sessiz olan switch her zaman candır. O yüzden sarı çok sessiz kırmızı da sessiz ama sarıya göre bı tık sesli. Benim şuan kullandığım kırmızı switch bir klavye tekrar alacak olsam sarı alırım. Klavye sesi eskisi gibi güzel gelmiyor rahatsız ediyor

Laws

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
135

Yukarıda linkini bıraktığım klavyeyi alacağım ama switch konusunda kararsızım. Gateron g pro switch var. Mavi switchin kötü olduğunu biliyorum ondan onu istemiyorum. Kırmızı, kahverengi ya da sarı hangisini almalıyım. Yeşil sitede sarı en iyisi demişlerdi.
yellow tavsiye ederim, ben güncel yellow kullanıyorum memnunum

KS

Mrcoffee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
burda önerebiliceğimiz bir switch yoktur, hangisini daha cok sevdiysen onu tercih etmelisiniz.
Iste hocam farklarını soruyorum

En en en sessiz olan switch her zaman candır. O yüzden sarı çok sessiz kırmızı da sessiz ama sarıya göre bı tık sesli. Benim şuan kullandığım kırmızı switch bir klavye tekrar alacak olsam sarı alırım. Klavye sesi eskisi gibi güzel gelmiyor rahatsız ediyor

yellow tavsiye ederim, ben güncel yellow kullanıyorum memnunum
Bende yellow alacagim herhalde

batuhan19

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Kendi kararın ama ben olsam kırmızı seitch tercih ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri