Hangisi Daha Mantıklı

okankygsz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
parça kalitesi olarak maxima 6800 daha iyi ama ekran kartı olarak da qp deki daha iyi.Direk qp dekini önerecektim lakin başka bir sistem bakmanızı tavsiye ederim.Şuan bende maximada ki sistemin neredeyse aynısı var.Ben memnunum ama geleceğe daha sağlam yatırım olsun diye nvidia ekran kartlı bi sistem tercih edilebilir.Bilgili arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar elbet

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514

https://www.qp.com.tr/qp-legend-oyun-bilgisayari
Arada baya fps farkı ve fiyat farkı var siz verir miydiniz
qp deki sistemin parça kalitesi aşırı kötü 4070 ti lı sisteme gidip en kötü b550 lerden koymuşlar psu markası ilk defa duydum deltayı :D team ssd ler o kadar iyi değil

KS

Spyhis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
qp deki sistemin parça kalitesi aşırı kötü 4070 ti lı sisteme gidip en kötü b550 lerden koymuşlar psu markası ilk defa duydum deltayı :D team ssd ler o kadar iyi değil
Hocam siz ne tercih ederdiniz bu durumda

Yükseltme yapabilirim anakartta

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Hocam siz ne tercih ederdiniz bu durumda

Yükseltme yapabilirim anakartta
hocam tek sıkıntı anakart değil ssd biraz kötü corsair yapman daha iyi olur anakart b550mk yapman daha iyi olur sonra 2k Ultra ayarlarda kullanmak için en düşük 5700x koyman lazım öylede 40kya geliyor

KS

Spyhis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
hocam tek sıkıntı anakart değil ssd biraz kötü corsair yapman daha iyi olur anakart b550mk yapman daha iyi olur sonra 2k Ultra ayarlarda kullanmak için en düşük 5700x koyman lazım öylede 40kya geliyor
Üstteki sistemler nasıl

Am5 daha mantıklı heralde

Bir tane 240mm soğutma alırım

35bin tl oluyor

KS

Spyhis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
o zaman 7600 olduğu için 6800 alırdım daha ileriye Dönük olurdu ama stokta yok hocam haberiniz olsun.
Hocam 4070 ti sisteme anakarti değiştirdim bir de SSD yi heralde onu alacağım

Sonra 2,3 yıl sonra

İşlemci değiştircem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri