Hatalı Ürünün Iadesi Reddedildi !

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
Merhaba geçen hafta aç 1200 dual USB WiFi adaptörü aldım kurulum yapmama rağmen bağlanmıyor veya bağlantısı kopup duruyordu iade talebinde bulundum hemen gönderdim fakat bu gün mail attılar ve üründe bir sorun olmadığı için iadenizi kabul edemedik dediler şimdi ben bunu nasıl bir daha iade ederim ürün cidden bozuk

Ekli dosyalar

• IMG_20230131_101751.jpg
    IMG_20230131_101751.jpg
    136.8 KB · Görüntüleme: 22

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhaba geçen hafta aç 1200 dual USB WiFi adaptörü aldım kurulum yapmama rağmen bağlanmıyor veya bağlantısı kopup duruyordu iade talebinde bulundum hemen gönderdim fakat bu gün mail attılar ve üründe bir sorun olmadığı için iadenizi kabul edemedik dediler şimdi ben bunu nasıl bir daha iade ederim ürün cidden bozuk
Ürün size geri geldiğinde arayacaklar hocam herhalde bir şeyler yaptıracaklar.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948

hocam ürünün hatasız olduğuna dair size bir kanıt sundular mı? neye göre karar verdiler?

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
14 gün içinde iaede yok mu

Oswald

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Ayıplı ürünün nasıl iadesi alınmıyor? Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurabilirsiniz.

aulgen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Trendyol bu konuda çoğunlukla satıcıdan yana tavır alıyor maalesef, Arkadaşların dediği gibi Normalde 14 içinde iade hakkın var ayrıcaTüketici hakem heyetine bavurabilirsin

KS

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
241
hocam ürünün hatasız olduğuna dair size bir kanıt sundular mı? neye göre karar verdiler?
Bilmiyorum ki bende anlamadım

Trendyol bu konuda çoğunlukla satıcıdan yana tavır alıyor maalesef, Arkadaşların dediği gibi Normalde 14 içinde iade hakkın var ayrıcaTüketici hakem heyetine bavurabilirsin
Gelsin bir olmazsa öyle yapacağım sanki çalışıyor de ben istemiyorum 😅

Ürün size geri geldiğinde arayacaklar hocam herhalde bir şeyler yaptıracaklar.
Umarım yapılır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri