Hayattım Da En Yaptığım Saçma İyilik.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Geçen hafta Cumartesi günü oturup arkadaşlar ile doğruluk ve cesaret oynamaya karar verdik, oyun sonu arkadaş cesaret dedi bende söyledim.

'' Tanıdığın bir kıza yaz ve onu çok sevdiğini ve her geçe aklından çıkmadığını '' Söyle dedi her şeyi yaptı. Ağa ben ne bileyim bu kız da bizim arkadaşlar dan hoşlanıyormuş o gün bunlar sevgili oldu bilmeyerek de olsa en saçma iyiliğim oldu. :D :D Asdasdas

firatness

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Geçen hafta Cumartesi günü oturup arkadaşlar ile doğruluk ve cesaret oynamaya karar verdik, oyun sonu arkadaş cesaret dedi bende söyledim.

'' Tanıdığın bir kıza yaz ve onu çok sevdiğini ve her geçe aklından çıkmadığını '' Söyle dedi her şeyi yaptı. Ağa ben ne bileyim bu kız da bizim arkadaşlar dan hoşlanıyormuş o gün bunlar sevgili oldu bilmeyerek de olsa en saçma iyiliğim oldu. :D :D Asdasdas
Kanka aynısını bana da yaparsan :)

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Ayarlarız kardeşim sana da nasıl bir şey istiyorsun ona göre fiyat çıkaracağım sen yabancı değilsin normal de 200 TL ama sen bizden olduğun için 150 TL'ye olur bu iş :D :D Yoksa kurtarmıyor ağa inanan bana bize gelişi bu güzel abim. :D
Reis ya bizim de kavga mevzumuz çıkıyor bazen kızla 150 çok dedin gel sen bunu 120 yap kırma bizi kurban pazarlığı gibi el sıkışmayalım sonra :ROFLMAO:

RİÇES

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
235

Hemen bu gün tanışmamız lazım seninle acillll

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri