Haylou İthalatçı Firmayı Bulamıyorum!

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Selam Hocalarım,

Geçen sene sonunda amazondan haylou T15 bluetooth kulaklık aldım, 2 ay önce sorun çıkardı. Servise göndermek istedim içinden çıkan kağıtta servis bilgisi yok. Amazon da biz bilemeyiz hangi servis dedi.

Sunduğu 2 seçenek var ya geçen seneki parayı verelim (yarısından bile az) ya da stoğu bekleyin diyorlar. Stok en az 5 aydır yok. Hangi ithalatçı firma olduğunu bulmanın bir yolu var mı Amazon faturam var ve delta servis birkaç yeri daha rahatsız ettim onlara ait değilmiş.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Evofone ya da Xiaomi Türkiye ile iletişime geçmeyi denediniz mi?

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Evofone ya da Xiaomi Türkiye ile iletişime geçmeyi denediniz mi?
Evefone denemedim Xiaomi de bizim değil dedi kestirip attı hocam. Gelen alternatif firmaları denemeyi düşünüyorum, haricinde tüketici olarak yapabileceğim birşey var mı onun merakindayim Amazon sağolsun stok olsa değiştirecek ama yok

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Konuyu hortlatmis gibi oldum ama merak eden varsa sorun çözüldü, aylar sonra amazona stok düştü. İletişime geçtim kodla birlikte depoya gönderdim ürünü, muhtemelen pazartesi yenisi gelecek. Depo onaylamasa bile siz para iadesi alın kalan farka kupon tanımlayacagiz bilgisi verildi. Kasımda aldığım ürünün arkasında durdular sagolsunlar.
Edit: çözüldü olarak işaretlenebilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri