Hazır Sistemde Gelen Kabloları Ne Yapacağım?

samtba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar.

Satın aldığım PC Hocası GG6 sistem elime bugün ulaştı. Geldiğinde ekran kartını taktım, ayriyeten farklı kablolar geldiğini fark ettim. Kablolara hiç dokunmadım. Takmam gerekiyor muydu?

Bir de konu dışı fakat kasaya güç verdikten bir kaç saniye sonra fandan garip bir takılma sesi gibi bir ses geldi, aynısını birkaç dakika sonra tekrarladı. Nedendir acaba?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Merhaba. Satın aldığım PC Hocası GG6 sistem elime bugün ulaştı. Geldiğinde ekran kartını taktım, ayriyeten farklı kablolar geldiğini fark ettim. Kablolara hiç dokunmadım. Takmam gerekiyor muydu? Bir de konu dışı fakat kasaya güç verdikten bir kaç saniye sonra fandan garip bir takılma sesi gibi bir ses geldi, aynısını birkaç dakika sonra tekrarladı. Nedendir acaba?
Hocam o kadar üstünkörü bahsetmissiniz ki bize gayipten detay gelse anca anlariz :D :D

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Dostum foto çek at en doğru yöntem budur. Yardımcı olalım bizde. Fan sesine gelince , çok ufak ufak vd40 sıkarsan sorun çözülür, elinin ayarı biraz kaçarsa bozulur. Dilersen garantiye götürebilirsin.

xlarg3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Anakart kutusundan sata vb. fazladan kablolar çıkacaktır. Bunları sana göndermişlerdir herhangi bir şey yapmana gerek yok kutuyla birlikte kaldırabilirsin. Fan sesi için ise fana temas edebilecek kablo vs. varmı ona bakabilirsin.

KS

samtba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anakart kutusundan sata vb. fazladan kablolar çıkacaktır. Bunları sana göndermişlerdir herhangi bir şey yapmana gerek yok kutuyla birlikte kaldırabilirsin. Fan sesi için ise fana temas edebilecek kablo vs. varmı ona bakabilirsin.
Tamamdır teşekkürler, fan sesi sadece açılırken oluyor sanırım sorun yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri