Hd 7950 fx x80

KS

canifeto12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam son model bir taneye ihtiyacım yok zaten. pubg yi rahatlıkla oynayabilsem yeter bana

iamtrippingballs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PUBG sistem gereksinimlerini karşılıyor verdiğin linkteki sistem.Ama 2.450 TL eski sisteme gömmek bence mantıklı değil yeni nesil ilerde yükseltebileceğin bir sistem toplayabilmek varken.Kaldı ki garantisi de yok anladığım kadarıyla parçaların.

Ben böyle bir sistem öneririm , bütçeye uyuyorsa;

i5dn46.jpg

KS

canifeto12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Geç cevap verdim kusura bakmayın. Ben bunu 1.750ye falan alabilirim bir tanıdığım çünkü satan. Onun üzerinden bi değerlendirme yapılabilir misin yeniden?

Enes Değirmenci' Alıntı:
2500 tlye güzel bir sistem toplayabiliriz isterseniz

iamtrippingballs' Alıntı:
PUBG sistem gereksinimlerini karşılıyor verdiğin linkteki sistem.Ama 2.450 TL eski sisteme gömmek bence mantıklı değil yeni nesil ilerde yükseltebileceğin bir sistem toplayabilmek varken.Kaldı ki garantisi de yok anladığım kadarıyla parçaların.

Ben böyle bir sistem öneririm , bütçeye uyuyorsa;

i5dn46.jpg

Geç cevap verdim kusura bakmayın.  Ben bunu 1.750ye falan alabilirim bir tanıdığım çünkü satan. Onun üzerinden bi değerlendirme yapılabilir misin yeniden?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
canifeto12' Alıntı:
Geç cevap verdim kusura bakmayın.  Ben bunu 1.750ye falan alabilirim bir tanıdığım çünkü satan. Onun üzerinden bi değerlendirme yapılabilir misin yeniden?

1050 ti lı bir modele geçmenizde fayda var oda min 2000

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Şuan sistem topluyacak kişilerin benim görüşüm bu tabi en düşük 1050ti koymaları lazım ki her oyunu rahat rahat oynayabilsinler yanlışmıyım :)

KS

canifeto12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Şuan sistem topluyacak kişilerin benim görüşüm bu tabi en düşük 1050ti koymaları lazım ki her oyunu rahat rahat oynayabilsinler yanlışmıyım :)

ya işte aslında ben deli gibi oyun oynayan bir insan değilim. LoL oynuyorum belki bilgisayarım kaldırırsa dota2 ye başlarım. gene kaldırırsa (her türlü şartta en az 60 fps alması lazım tabi kaldırmaktan kastım o) pubg satın alırım onun dışında ki oyunları pek oynamam, oynadıklarımı da orta grafikte falan açarım yeter

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri