hdd üst sınırı koyma ?

NecroDome

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hdd'ye disk yazma üst sınırı koyma imkanı varmı çünkü çok fazla zorlanıyor bişey yazarken ve %100 olunca kendini kapatıyor yeniden başlatmadan açılmıyor lütfen yardım edin

KS

NecroDome

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
peki ben bu hddnin %100 olup kapanmasına ne gibi bir çözüm bulabilirm? 
modeli :

ST2000DM001-1CH164

Kapasite: 1,8 TB
Biçimlendirilmiş: 1,8 TB
Sistem diski: Hayır
Disk belleği dosyası: Evet
 bu arada win 8.1e geri çevrince böyle bir olay yaşanmıyor windwos 10da yaşanmaya başladı

E

expert

Guest
Hard diski test et hd tune ile sıkıntı çıkmaz ise temiz bir format çek w10nun güncellemesinde sıkıntı olmuş olabilir temiz kurulum yap

O

Oğuzhan

Guest
system3276' Alıntı:
Hard diski test et hd tune ile sıkıntı çıkmaz ise temiz bir format çek w10nun güncellemesinde sıkıntı olmuş olabilir temiz kurulum yap

Hd tune ne programmış maşallah her sorun çözümünde var :D

E

expert

Guest
Donma ve kasma harddiskte ki bad sector den dolayı çok sorun olduğu için öncelikle diski test ettiriyorum ondan sonra da diğer işlemlere geçiyoruz çünkü disk bozuk olunca zaten hemen belli ediyor

KS

NecroDome

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
FileDownloadHandler.ashx

reis dediklerinin hepsini yaptım hala böyle oluyor hdde birşey yapmaya çalıştığımda ama bu sadece windows 10da oluyordu 8de sorunsuz çalışıyor

E

expert

Guest
Virüs için tarat ama Windows 10 da böyle yapıyorsa harddisk hızı yetmiyor da olabilir hd tune testi yaptın mı

E

expert

Guest
Tekrar dene

İso da virüs olabilir
Eger 8.1 de sıkıntı yok 10 oluyorsa virüs olabilir

İso da virüs olabilir
Eger 8.1 de sıkıntı yok 10 oluyorsa virüs olabilir

KS

NecroDome

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

hocam healtda böyle diyor normalde hdd kullanımı 0 ama birşey yapmaya çalışırsa biraz bekledikten sonra 100 olup kapanıyor

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
güç yönetimi özelleştir de oradan işlemci gücü kısılabiliyordu belki hdd de vardır dikakt etmedim hiç

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
yani yazma hızını düşürmek diye bişeyi ne denedim ne de duydum. SSD al ısı sorunlarını cope at :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri