HDD VE USB LERİNİZİ Router a nasıl bağlanır

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Evet arkadaşlar konu başlığından anlıyacağınız gibi eğer istek gelirse usb portu olan router lara nasıl hdd ve usb bağlanır anlatacağım

hdd yi ve usbyi router a bağlayınca şöyle oluyor tüm ağınızdaki cihazlar hddye ulaşabiliyor ve dosyalarınıza ulaşabiliyor ama tabiki şifreyi bilenler hemen anlatıyorum

E

expert

Guest
Lightning' Alıntı:
Evet arkadaşlar konu başlığından anlıyacağınız gibi eğer istek gelirse usb portu olan router lara nasıl hdd ve usb bağlanır anlatacağım

Merhaba değerli üyemiz uyarı aldınız lütfen açıklamayı düzeltiniz aksi takdirde silinecektir 
1: konu hakkında detaylı bilgi veriniz 
2: bilgi üyelerin bilinçlendirme amaçı ile paylaşıp bilgilendirilir
3: kendi çıkarlarınız için değildir tşk eder konuyu detaylari ile güncellemenizi rica ederiz

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
system3276' Alıntı:
Lightning' Alıntı:

Merhaba değerli üyemiz uyarı aldınız lütfen açıklamayı düzeltiniz aksi takdirde silinecektir 
3: kendi çıkarlarınız için değildir tşk eder konuyu detaylari ile güncellemenizi rica ederiz

kendi çıkarım amaçlı değil eğer forumda bunu birisi okumayacaksa boşu boşuna yazmak istemedim eğer kimse kullanmıyacaksa uğraşıp 1 saat neden yazayım 1 kişi bile okusa ona yararım dokunsa kâr kârdır

İsmail' Alıntı:
hdd ve usb bağlayınca ne oluyor

Sayın cCcİsmailCcC  kendi ağınızda nas cihazı kuruyorsunuz dışa kapalı şifresini bilmeyenlerde giremiyor

tglclk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lightning' Alıntı:
system3276' Alıntı:

kendi çıkarım amaçlı değil eğer forumda bunu birisi okumayacaksa boşu boşuna yazmak istemedim eğer kimse kullanmıyacaksa uğraşıp 1 saat neden yazayım 1 kişi bile okusa ona yararım dokunsa kâr kârdır

Forumda duran konunun zararı olmayacaktır. Bugün olmasada birgün birisi açılan konu üzerine ilgisi dahilinde inceleyecektir. Paylaşımlarınızı hite göre değil içtenlikle yapın lütfen :)

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
herşeyi yazdım yazdım ve gereksiz sekmeleri kapatırken yanlışlıka sildim biraz zaman verin tekrar yazayım

akşama yazacağım yetiştirmem gereken ödevler var merak etmeyin yazıcam dersem yazıcam

E

expert

Guest
tglclk' Alıntı:
Lightning' Alıntı:

Forumda duran konunun zararı olmayacaktır. Bugün olmasada birgün birisi açılan konu üzerine ilgisi dahilinde inceleyecektir. Paylaşımlarınızı hite göre değil içtenlikle yapın lütfen :)
İstek gelirse konuyu açarım diye bir açıklama yaparsanız olmaz kurallara bakınız detay olması gerek çıkarı bu yüzden kullandım 
Konunun forumda kalması veya kalmaması değil abir konu açınca konuyu detaylı bir şekilde anlatmanız bunu anlatmaya çalışıyorum lütfen dikkat edelim tşk ederim

KS

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
system3276' Alıntı:
tglclk' Alıntı:
İstek gelirse konuyu açarım diye bir açıklama yaparsanız olmaz kurallara bakınız detay olması gerek çıkarı bu yüzden kullandım 
Konunun forumda kalması veya kalmaması değil abir konu açınca konuyu detaylı bir şekilde anlatmanız bunu anlatmaya çalışıyorum lütfen dikkat edelim tşk ederim

tamam akşama herşeyi yazarım dm ye bakarsan

E

expert

Guest
Tşk ederim inşallah ne demek isteğimi anlamışsindir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri