HDMI/EKRAN KARTI SORUNU

Kaan Uygurçetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
POWERCOLOR HD 6790 KULLANIYORUM MONİTÖR KABLOSUNU EKRAN KARTINI HDMI KABLOSUNA BAĞLADIĞIMDA MONİTÖRE GÖRÜNTÜ GELMİYOR SİYAH EKRANDA KALIYOR.ONBOARD GİRİŞİNİ KULLANDIĞIMDA EKRAN KARTININ FANI DÖNÜYOR BİLGİSAYAR AÇILIYOR Bİ SORUN YOK.SORUNUN KAYNAĞI VE ÇÖZÜMÜ NEDİR YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARIN YORUMLARINI BEKLİYORUM.

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
HDMI harici, başka bi çıkış ile deneme şansın var mı.
E.kartını sök. Sarı renkli ,anakarta giren slot kısmı yumuşak bi silgi ile sil.Tekrar tak.

KS

Kaan Uygurçetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
D-SUB diye mavi giriş var monitörün arkasında onun kablosuda olması lazım ama ekran kartının girişi hdmı ona aparat falanmı takmak lazım

KS

Kaan Uygurçetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
silgi yöntemini kullandım işe yaramadı,dönüştürücü deneme imkanım malesef yok.Monitör kablosunu ekran kartına bağladıgımda mouse ve klavyenin ışığıda gidiyor o dikkatimi çekti.Onboard 'a bağladıgımda geri geliyor ışıklar yorumunuz ne olur?

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Sanki bütün elektriği e.kartı sömürüyor gibi. Pek mantıklı bi olay değil ama,akla geliyor işte. :)

E.kartını anlamanın artık ve de bu durumda tek yolu kaldı. Ya bi arkadaşının kasasına takacaksın veya en yakın bilgisayarcıya rica edeceksin,2 dk için bi makinaya takıp bakacak.

KS

Kaan Uygurçetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yarın alıp bi bilgisayarcıya gitmek en iyisi psu da da sorun olabilir çok elektirik gidip gelmiş ben yokken teşekkür ediyorum yardımlarınız için diğer konumda psu önerisi yapmıştın bu black friday kampayasında alabileceğim daha mantıklı ürün varsa yazarsan sevinirim psu'dan kaynaklıysa psu alırım direk :)

KS

Kaan Uygurçetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tmmdır çok teşekkür ederim gelişme olursa haberdar ederim burdan iyi akşamlar :)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Kaan Uygurçetin' Alıntı:
yarın alıp bi bilgisayarcıya gitmek en iyisi psu da da sorun olabilir çok elektirik gidip gelmiş ben yokken teşekkür ediyorum yardımlarınız için diğer konumda psu önerisi yapmıştın bu black friday kampayasında alabileceğim daha mantıklı ürün varsa yazarsan sevinirim psu'dan kaynaklıysa psu alırım direk :)

beklemedeyiz hocam....

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri