HDMİ KABLO TAVSİYESİ

İzah

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese merhaba. Bayramınız mübarek olsun bir konuda kararsızım yardım ederseniz sevinirim.

Arkadaşlar msi 2070 süpergamingx ekran kartım var 3700x işlemcim yani masraf yapıp pc topladım bugün fark ettim monitörde HDMİ girişi yok monitör baya eski model(w1943sb) buna bir bakarsınız ve soruma gelecek olursak;Bu monitör bana oyunlarda sıkıntı verirmi? Ve birde HDMİ kablosu almayı düşünüyorum 5 TL yede var 100ede ne farkları var?

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hocam normal bilgisayarcıdan alacağınız kablolar işinizi görecektir. Ancak HDMİ girişi olmadığı için bir Vga to HDMİ dönüştürücü ile görünttü aalabilirsin

KS

İzah

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Hocam normal bilgisayarcıdan alacağınız kablolar işinizi görecektir. Ancak HDMİ girişi olmadığı için bir Vga to HDMİ dönüştürücü ile görünttü aalabilirsin

Peki kral hdmi ile dp arasında fark çok varmı hangisini alayım?

Ekrem_Abi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
son soruyu ben soracaktım sen benden once sormusun.bende de dp ıle baglanınca goruntu yok goruntu yok dıyor.suanda bende hdmı ıle baglıyım 144hz verıyor ama hangısı ıyı bılmıyorum.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Hocam veri işleme konusunda Display Port daha başarılı. İmkan varsa kullanmak daha mantıklı. Eğer 144hz bir monitör kullanmıyorsan HDMİ kullanmak tabi mantıklı :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri