Fırsat Hepsiburada Efsane Cuma İndirimleri Hk.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Arkadaşlar merhabalar,

Hepsiburada indirimleri saat 10:00'da başlıyor. Gerçekten f/p olarak gördüğümüz ürünleri bu post altında paylaşalım.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Arkadaşlar merhabalar,

Hepsiburada indirimleri saat 10:00'da başlıyor. Gerçekten f/p olarak gördüğümüz ürünleri bu post altında paylaşalım.
Güzel olur. Hocam müsait olursanız arkadaşlar sizi etiketlerse ve indirim oranı iyi olan ürünleri siz paylaşırsanız daha etkili olur. Muhabbet ve pek indirim olmayan ürünlerle sayfalar doluyor. İhtiyacınız olan ürünü bulamıyorsunuz.

KS

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Güzel olur. Hocam müsait olursanız arkadaşlar sizi etiketlerse ve indirim oranı iyi olan ürünleri siz paylaşırsanız daha etkili olur. Muhabbet ve pek indirim olmayan ürünlerle sayfalar doluyor. İhtiyacınız olan ürünü bulamıyorsunuz.
Şuanda bakıyorum gözüme çarpan olursa güncelleme yapacağım gönderiye.

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
İyice göz geçirdim ama elle tutulur bir kampanya göremedim bilgisayar bölümünde

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Takip ettiğim ürünlerde indirim olmadı. Umarım başkalarının işine yarayan bir şeyler çıkmıştır. Gerçekten bildiğim iyi indirim olurda umarım paylaşırım.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Bu post altında paylaşım yapıp ne indirime girmiş diye post içinde arayacaksak , postların başına eklenen fırsat yada indirim butonunun ne anlamı kalıyor. Yaşayacak bir post olmamış.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri