Hepsiburada sorunu

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hepsiburada sitesinden kıyafet beğendim paycell sanal kart ile ödeme yapacaktım şöyle bir sorun oldu bütün işlemleri yaparken hata almadan geçtim ödemeyi yaptım parayı çekti banka sisteminde geçici bir sorun ile bilmem ne hatası aldım wp üzerinden hepsiburadaya durumu belirttim bütün dekont onay v.s attım bütün resimleri yardımcı eh üh oldular bot gibi mesaj atıyorlardı attığım resimlere bakmadan cevap vermişti sonra tekrar yazdım başka bir yetkili geldi ona anlattım baktı etti çözüme ulaşıcağımı söyledi 24 saat içinde kartıma para tekrar yatacağını dedi veya sipariş onaylanıp kargolanacak dedi bekliyorum ve ödeme yaparken farkettim siteleri bugda gibi falandı sağ üst kısımda normalde profilimiz icon v.s görünüyordu bugda kalmış gibi göründüğünü fark ettim siteyi öncesinde resledim zaten böyle çok değişik bir durumla karşılaştım paramı verirlermi vermezlermi bilemiyorum ama onaylanmayan durumlarda geri 24 saat içinde kartıma paranın geçeceğini öğrenmiştim doğrumu bu ?

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
paramı verirlermi vermezlermi bilemiyorum ama onaylanmayan durumlarda geri 24 saat içinde kartıma paranın geçeceğini öğrenmiştim doğrumu bu ?
Hem parayı alıp, hem ürünü göndermeme gibi bir durum olmaz.
Ya ürünü gönderirler, ya ücretinizi iade ederler. Dekontunuzu vs. silmeyin.
Eğer herhangi bir geri dönüş alamazsanız, tekrardan destek ile iletişime geçersiniz.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Hepsiburada genelde 24 saat dolmadan para iadesi gerçekleştiriyor fakat iade edeceği tutarı sizin işlem yapmış olduğunuz karta değil HepsiPay Cüzdanım'a aktarıyor. HB kaynaklı bir sorun olduğu netleştiği durumda da ekstra kupon verdikleri de oldu.

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hem parayı alıp, hem ürünü göndermeme gibi bir durum olmaz.
Ya ürünü gönderirler, ya ücretinizi iade ederler. Dekontunuzu vs. silmeyin.
Eğer herhangi bir geri dönüş alamazsanız, tekrardan destek ile iletişime geçersiniz.
Evet bekleyeceğim süresi geldiği zaman hala daha param hesabıma gelmeme durumları yaşanırsa iletişime geçeceğim.
Selamlar,
Hepsiburada genelde 24 saat dolmadan para iadesi gerçekleştiriyor fakat iade edeceği tutarı sizin işlem yapmış olduğunuz karta değil HepsiPay Cüzdanım'a aktarıyor. HB kaynaklı bir sorun olduğu netleştiği durumda da ekstra kupon verdikleri de oldu.
Dediğiniz gibi olabilir hocam 24 saat ardından cüzdana gelebilir ürün zaten sms olarak bile onaylandı hem öyle bir sorun yaptı hem de sepetimde görünmedi bekliyelim özetle.

KS

kirbylove

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Kartıma param geri geldi sorun yok artık teşekkürler konu kilitlenebilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri