Soru Hiç Bir Dosyam Gitmeden Windows 10'A Nasıl Geçebilirim

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba,

Arkadaşlar Windows 11 kullanıcıyım ben Windows 10'a geçmek istiyorum, Ama dosyalarım da silinmesini istemiyorum '' İçinde önemli bir dosyalar yok '' Sıfır kurulum yapmak daha iyi olduğunu biliyorum gençler lakin bazı programları yüklemek benim için ölüm birde oturduğum ikamet adresinde internet sorunu var bir gidip bir geliyor artık. Yorucu iş oluyor benim için..

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Merhaba,

Arkadaşlar Windows 11 kullanıcıyım ben Windows 10'a geçmek istiyorum, Ama dosyalarım da silinmesini istemiyorum '' İçinde önemli bir dosyalar yok '' Sıfır kurulum yapmak daha iyi olduğunu biliyorum gençler lakin bazı programları yüklemek benim için ölüm birde oturduğum ikamet adresinde internet sorunu var bir gidip bir geliyor artık. Yorucu iş oluyor benim için..
Hocam ben bu konuda çok araştırdım da başka bir disk bulup içine atmaktan başka bi çare yok diye biliyorum

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Dostum o zaman uğraştırılacak programları USB beleğe atayım, sıfır Windows 10 kurullumu yapayım tek çare bu gözüküyor.
Ben de windows 10 a geçmek istiyorum ama oyun modları fivem felan bazı ekler uğraştıracak şeyler beni 600 gb kullanıyorum zaten hepsi oyun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri