Hız düşüklüğü

Ef3sohuge

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Ttnet alt yapısı kullanan milenicom internete sahibim. Altyapimiz 16 mbs dowload destekliyor fakat bize ulasan hiz 5 in bile altında müşteri hizmetleri sürekli kablolar eskimis diyor ve sitede oturuyoruz ilgilenmiyolar.

Napmalıyım cs go yu bile 5 saatte indirdi hic bir sey yapamiyorum internet üzerinden.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Bende de benzer problem vardı. Müşteri hizmetleri mevcut hiznizi arttiramiyorsa degismek mecburi duruyor. Fiber alt yapi varsa geçiş yapin müthiş rahatlık

KS

Ef3sohuge

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bende de benzer problem vardı. Müşteri hizmetleri mevcut hiznizi arttiramiyorsa degismek mecburi duruyor. Fiber alt yapi varsa geçiş yapin müthiş rahatlık
30 mbs hiz varken eve ulasan 6.6 mbsymiş sorun hatta değil kabloda site içindeki kutudan evime gelen kablonun ici iyice eskimis yeni kablo alip elektrikciye çektirmemizi önerdiler

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
30 mbs hiz varken eve ulasan 6.6 mbsymiş sorun hatta değil kabloda site içindeki kutudan evime gelen kablonun ici iyice eskimis yeni kablo alip elektrikciye çektirmemizi önerdiler
Eğer fiber kablo degilse cok tutmaz hocam. Gerçi kacinci kattasiniz ona da bagli ama ben 1. Kata cektirdim cok bişi tutmamisti. Max 100 lira da iscilik alir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri