Hız sabitletmek

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
iss türknet 
tür adsl

arkadaşlar alabildiğim en yüksek hız 8mbps
ancak santrale uzak olduğumdan dolayı hatımı 8 e ayarlayırsam snr düştüğü için çok sık kopma oluyor
türknetteki mt sadece 2-4-8-16 gibi rakamlara sabitleyebiliyoruz dedi...

ben mesela 7 yada 6 ya sabitlenmesini istiyorum acaba bu konuda türknetin mi yetkisi yok ?
ttnet kullanan biri bunu yaptırabilir mi merak ettim...yani ttnet kullanıp 9-11 mbite falan sabitleten var mı 

arızalara bakan türk telekom çalışanına telefon açıp rica edeceğim 6-7 ye sabitlemesini duruma göre... 

KS

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
MSI' Alıntı:
Ttnet te öyle bir durum görmedim söyle olabilir akksiz alırsın hızın  8 sabit gelir akkye girmez ama sürekli 8 olarak hiç bir firma veremez dalgalanma ilahi olacaktır

sabitlemekten kastım paketim 16 olsa bile 4 e sabitlenmesini istiyorum akk dolduğu zaman yine 3 e düşebilir sorun  o değil

4 e sabitlendiğinde çok yavaş geliyor 8 e sabitlense snr margin düştüğü için sık sık kopma oluyor...ama 6 ya sabitlense yada 7 ye kesilme olmayacak

müşteri temsilcisi tekrar aradı bügün sistemimizde malesef mümkün değil dedi..türk telekomda yapamaz ama tam bilemiyorum dedi

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Daha önceleri yaklaşık 5-6 yıl önce sabit 4 vardı ama paket öyle satılıyordu 4 hiç inmiyordu.
Bir arada 1 yıl kadar önce TurkNet de vardı sabit 4-8-10 bunlarda AKN de yoktu fakat belli bir dönem yaptılar şuan tek paket üzerinden gidiyorlar. Var olan paketi yani 8 lik olanı sabit 4 vereceklerini sanmıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri