Hopi-Shop 75TL Paracık

berkeincekara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hopi uygulamasının anasayfasında bulunan ankete katılınca 75TL hopishop geçerli paracık veriyor bana hediye olarak daha önce 75TL paracık göndermiş ben hopishop uygulamasını genel de çekirdek kahve almak için kullanıyorum hesabınızı kontrol edin 75TL paracık 350TL ve üstü için geçerli.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hopi uygulamasının anasayfasında bulunan ankete katılınca 75TL hopishop geçerli paracık veriyor bana hediye olarak daha önce 75TL paracık göndermiş ben hopishop uygulamasını genel de çekirdek kahve almak için kullanıyorum hesabınızı kontrol edin 75TL paracık 350TL ve üstü için geçerli.

350-500 gibi sınırlar bazen engel olsa da ihtiyacı olan için gayet iyi, yemeksepetinden amazondan alıştık güzel fiyatlara alt limit tuhaf geliyor :D

KS

berkeincekara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
350-500 gibi sınırlar bazen engel olsa da ihtiyacı olan için gayet iyi, yemeksepetinden amazondan alıştık güzel fiyatlara alt limit tuhaf geliyor :D
Şuana kadar hopishop çok kullandım ankete katılınca 75TL verdi hesabıma da daha önce 75Tl atmış daha ne yapsın

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Şuana kadar hopishop çok kullandım ankete katılınca 75TL verdi hesabıma da daha önce 75Tl atmış daha ne yapsın
Hocam az veya gereksiz demiyorum, ihtiyacı olan için verimli bende kullandım, özellikle kelebek dönemine vs denk getirip nispeten uygun ürünlerde vurunca pazar fiyatına yaklaşıyor. Bahsettiğim fazlaca kupona alıştık, alt limit olunca hevesim kırıldı :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri