HP kurulum hatası

cepkinq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, HP lazerjet P1102w modelli yazıcımı wireless pc me bağlamama rağmen çıktı alamıyorum kablo ile kurulum yapmam gerektiğini öğrendim kurulum yaparken fotoğraftaki hatayı veriyor. sitesinden driver yükledim onlarda bi işe yaramadı. nasıl yol izlemeliyim

msiarmor06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Anladığım kadarıyla hata yazıcı ile alakalı değil bilgisayarınız ile ilgili muhtemelen başka bir şey kursanız da bu hatayı alma ihtimaliniz yüksek. Çözüme gelecek olursak;

1)Fileunsigner'ı indirmek
2-)Daha sonrasında o açamadığın programı indirdiğin fileunsigner ın üzerine sürüklemek (imlecinin üstünde birlikte aç yazar)
3-)Daha sonrasında cmd üzerinden bir pencere açılacak ve muhtemelen sorunun çözülecektir.

İnternette bulduğum bir çözüm eğer olmazsa yine yardımcı olmaya çalışırım

KS

cepkinq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
teşekkür ederim biraz kurcaladım  buraya kadar geldi buradan sonra iletildi kısmından yazıcıya ulaşmıyor bu yazıda kalıyor çıktı yok yine aynı söylediğiniz yöntemi denemelimiyim? kabloyla kurulum yapmadım bu arada wireless ile direkt bağlantı kurdum

msiarmor06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim söylediğim yöntem açamadığınız programı çalıştırmak için işe yarar. Wireless ile bağlandıktan sonra yazıcı bulamıyorsa oradan çözmek pek kolay değil gibi gözüküyor. Kablo ile bağlantı yaptığınızda hatayı nerede alıyorsanız onu yazarsanız en azından kablo ile sizi hedefe ulaştırmaya çalışırız

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
 bu verdiğim bağlantıdan sürücünün yüklenmesini engelleyebilecek sorunları çözmeyi deneyin. İşe yararsa  bu verdiğim bağlantıdan kurun yönergeleri takip edin. Sonrasında sisteminizi yeniden başlatıp deneyin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri