Hp pavilion g6 amd ekran kartı sorunu

devil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamun aleykum öncelikle Bilgisayarım  amd ekran kartı ve bildiğiniz üzere catalyst control center la yönetiliyo  , sorunum şu oyunlardan performans almak için  bu ccc den yüksek performans a ayarlanır  bende yüksek performansa aldığım zaman oyunları açmıyo   güç tasarrufun da açıyo ama    oyun güç tasarrufunda olduğunda da donuyo  bu sorunu nasıl halledebilirim ?     eskiden yüksek performansda  oyunları açıyo du  bi defa güncelleştirme hatası verdi ( windows güncelleştirmeleri geri alınıyo hatası )  sistem geri yükleme yaptım    . bu sorun oluştu   sonrasında kaç defa format atsamda   sorun devam etti , ve bütün oyunlarda bu hata var   yardım pleaseeee.....

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,143
Aleyküm selam öncelikle hangi AMD'nin hangi modelini kullanıyorsunuz ? Bileşenler güncelleme esnasında hata verdiyse donma olayı yaşamanız normal. Tıpkı Windows'un dosyalarının elektrik gidince silinmesi gibidir. Bunun için ekran kartınızın güncel olmayan driverini kaldırdıktan sonra yeni güncellemesini yüklemeniz gerekmektedir.

crossquadappdev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende de g6 vardı biraz zorladım sanırım ekran kartı yandı 7 8 aydır yatıyor.
sen tüm ekran kartı sürücüleri kaldır bilgisayarı yeniden başlat zatenwindows temel görüntüleme aygıtı sanırım onu yükleyecektir ondan sonra model numarası ile hp driver supporttan driveri indir kur amd sitesinden değil. ama önce intechipseti kur sonra intel ekran kartısürücüsünü sonra sonra amd ekran akrtı sürücüsünü kur düzelir

abdul.ates

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Senin bilgisayar tahminim poviligon g6 ekran kartı sürücünün amd resmi sitesinden indir olmadı hp desteği ara sistem kurtarma diski iste fransadan gönderiyorlar 13-15 gün arasında eline ulasır

Ateizt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
format attıktan sonra driverları easydriver ile otomatik bulup kur.
amd'nin veya hp'nin sitesinden indireceğin driverlar bazen sorun çıkartıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri