Hp Victus Gaming Laptop Ekran Kartı Hatası

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Merhaba, yeni aldığımız laptop bugün elimize geçti fakat bilgisayarda hiçbir şey kurulu değildi windows v.b şeyler kuruldu fakat ekran kartı yerine altta attığım gibi intel iris kullanılmakta ben sadece nvdiayı kullanmak istiyorum bu konuda ne yapabilirim. Devre dışı bırak yapmama rağmen diğerine geçiş yapmıyor, ayrıca seste gelmiyor laptoptan. Onun dışında nvidia denetim masasına girdiğim zaman vibrance v.b ayarlar kısmı açılmıyor sadece görselini attığım şekilde kalıyor tüm sürümler günceldir, ne yapmam gerekiyor?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    48.6 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    58.1 KB · Görüntüleme: 57

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Merhaba, yeni aldığımız laptop bugün elimize geçti fakat bilgisayarda hiçbir şey kurulu değildi windows v.b şeyler kuruldu fakat ekran kartı yerine altta attığım gibi intel iris kullanılmakta ben sadece nvdiayı kullanmak istiyorum bu konuda ne yapabilirim. Devre dışı bırak yapmama rağmen diğerine geçiş yapmıyor, ayrıca seste gelmiyor laptoptan. Onun dışında nvidia denetim masasına girdiğim zaman vibrance v.b ayarlar kısmı açılmıyor sadece görselini attığım şekilde kalıyor tüm sürümler günceldir, ne yapmam gerekiyor?
Bu bir hata değil Laptoplar 2 ekran kartı kullanır şarj da iken ekran kartını kullanır.

KS

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

Ekli dosyalar

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    11.8 KB · Görüntüleme: 16
KS

moN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Yok hocam tüm güncellemeleri yaptım fakat ses gelmiyor realtek yükleyip yapmayı denedim realteği de görmüyor...

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Beyler yok mu bunun çözümü acaba windowsu silip baştan kursam sorun çözülür mü
Hp nin sitesinden bu modelini tüm driverlerini indirdinizmi çünkü bazı aygıtlarınız tam güncellememiş ünlem var

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Arkadaşın dediği gibi ürünün sayfasından driverların kurulumunu deneyin. Windows 11 kurduysanız bende yeni aldığım laptopta bu sorunla karşılaşmıştım. Win 10 Home kurup tüm güncelleştirme ve driver kurma işlemlerinden sonra 1 hafta deneyimleyin, sorun olmazsa Windows update sayfasından 11' e geçebilirsiniz.

• Beğen
Reactions: moN

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri