HTC Desire 830 Hakkında

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,155
HTC firması yeni orta seviyeli akıllı telefonu Desire 830'u 6 Mayıs'ta çıkartacak. Türkiye satış fiyatı tahminimce 999 TL olarak belirlenecek. Telefon hakkında ne düşünüyorsunuz ? :)

HTC-Desire-830-inceleme.jpg

phantom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Donanım olarak çok çok güzel. Fakat benim açımdan tek bir eksiği var. 5.5 inç ekran benim elime fazla. 5 ya da 5.2 olsa tadından yenmezdi

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,155
phantom' Alıntı:
Donanım olarak çok çok güzel. Fakat benim açımdan tek bir eksiği var. 5.5 inç ekran benim elime fazla. 5 ya da 5.2 olsa tadından yenmezdi

Tek el kullanımda evet biraz zorluk çıkartacak gibi görünüyor ben bir de ekstra ısınma sorunu olacak gibi görüyorum sanki. 3 GB RAM için Mediatek MT6753 zorlanabilir gibime geliyor. Burada biraz ucuza kaçmışlar.

phantom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Orta seviye olarak fiyatı biraz düşük gibi evet ama ısınma sorunu ne kadar olur bilemem. 14 MP kamera, 8 çekirdek işlemci, 3 GB RAM tadından yenmeyecek gibi. 1-2 ay içinde kullanıcı yorumları gelir. Genel durum iyise alırım beki :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,155
phantom' Alıntı:
Orta seviye olarak fiyatı biraz düşük gibi evet ama ısınma sorunu ne kadar olur bilemem. 14 MP kamera, 8 çekirdek işlemci, 3 GB RAM tadından yenmeyecek gibi. 1-2 ay içinde kullanıcı yorumları gelir. Genel durum iyise alırım beki :)

Ben almam LG G2 ile devam, şimdiye kadar kullandığım en sorunsuz telefon :)

phantom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
phantom' Alıntı:

Ben almam LG G2 ile devam, şimdiye kadar kullandığım en sorunsuz telefon :)

Kronik sorun var mı G2'de ? Lolipop güncellemesi bile gelmiş. Ön kamera çözünürlüğü kötü sadece

E

expert

Guest
Genel olarak aynı seviyede yapıyorlar işlemciyi ekran kalitesi ram veya kameradan kısıp 1000 tl yapıyorlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri