Huawei Matebook D 15 ile D 14

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mertcan Bartık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar öncelikle iyi günler diliyorum bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum Macbook alacaktım fakat fiyatı çok pahalı geldi bende Huawei Matebook serisini gördüm Youtube üzerinden ders içerikli videolar izlemek ve seyahat ederken yanımda bulundurmak için satın alacağım sizce nasıldır.
D 15 ile D 14 arasında baktığım kadar donanımsal bir fark yok ekran boyutu ve sdd kapasitesi fark ediyor sizce 14 inç çok mu küçük,hiç laptop tarzı bilgisayar kullanmadım,

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aralarında fark var ;

-Ekran boyutu
-Pil Gücü D14 için 56Wh D15 için 42 Wh
-SSD için D14 512 GB D15 256 GB ortalama fiyat 5 bin tl civarı sizin için alternatif önermemi ister misiniz ?

Monster ürünleride çok kaliteli ve kullanışlıdır.

KS

Mertcan Bartık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
6 bin liraya kadar da çıkarabilirim bütçeyi ama monster modellerine baktım çok ağır ben daha çok sürekli yanımda taşıyabileceğim cep telefonum gibi olacak kompakt modellere bakıyorum

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
O zaman yapabileceğiniz en iyi seçim D14 satın almak olabilir bende baktım ama ürün ağırlığı ve bütçe olarak monster size uygun olmuyor.Mac ürünlerinde ise pahalılık söz konusu ama cuma günü incehesap sitesinde indirimler oluyor ve genelde MSI markası altında indirimler mevcut laptop olarak bir bakıp görün derim iç açıcı bir indirim olmazsa Huawei D14 öneririm.

KS

Mertcan Bartık

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim ilginiz için MSİ marka ürünleri uygun fiyata alabilirsem çok güzel ve kaliteli ürünleri bulunuyor aksi takdir de D14 satın alacağım fiyat performans olarak kendi klasmanında en iyisi olduğu gördüm bir çok yerde araştırdığım zaman.

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cuma günü indirimi takip edin 6k bütçede alınabilecek en iyi markadır MSI.

Başka sorularınız için yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri