Hyperx Cloud 2 Fırsatı

EXELANCS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Yaklaşık 1 haftadır amazon prime indirimlerinde kulaklık kovalıyorum. Aklıma yatan kulaklık Hyperx Cloud Alpha S'ti. Ama şuan Hyperx Cloud ll 1999TL'ye düşmüş. Sizce düşünmeden almalımıyım, indirimsiz hali gerçekten çok pahalı 3500TL üzerinde...

ıcardıyoloh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Gayet iyi kulaklık uzun süre kullandım ama o fiyata almak biraz düşündürür ama alınabilir 2000 civarında daha iyisi yoktur büyük ihtimal

KS

EXELANCS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Gayet iyi kulaklık uzun süre kullandım ama o fiyata almak biraz düşündürür ama alınabilir 2000 civarında daha iyisi yoktur büyük ihtimal
İndirimsiz fiyatını (+3500TL) düşündüğümde kaçırılmaması gereken bir fiyat farkı oluşuyor. Buna ek olarak çok fazla kıyaslama izledim. Alpha S yeni üretim olmasına rağmen oyunlardaki ayak sesleri için hala Cloud ll'yi öneriyolar. Battleroyale oyunlarda ayak seslerini denediniz mi hocam?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
İndirimsiz fiyatını (+3500TL) düşündüğümde kaçırılmaması gereken bir fiyat farkı oluşuyor. Buna ek olarak çok fazla kıyaslama izledim. Alpha S yeni üretim olmasına rağmen oyunlardaki ayak sesleri için hala Cloud ll'yi öneriyolar. Battleroyale oyunlarda ayak seslerini denediniz mi hocam?
kaçırlmaması gerek felan değil o kulaklığın normal ederi 2k.

KS

EXELANCS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Tamam olabilir ama bu onun 3.5k edicek veya 2kya kaçırılmıycak bir ürün yapmaz.

1.400 liraydı şubatta artık nasıl baktıysanız
Şubatta deprem yaşarken oturupta onunla ilgilenemedim. Al ya da alma diye bir yorumunuzda yok zaten garip bir şekilde sert eleştiri vs vs.. sağol arkadaşım

ıcardıyoloh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
denedim hocam gayet iyi ses kasılıyor.Mikrafounuda tatmin edici blachskark v2x in bile 1000tl oldugu bu donemde alınabilir

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
100
Cloud 2 nin bence bi kronik sorunu var uzun kullanım sonra iğrenç bi şekilde cızırtı geliyor ve cidden ederi max 2 k

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Şubatta deprem yaşarken oturupta onunla ilgilenemedim. Al ya da alma diye bir yorumunuzda yok zaten garip bir şekilde sert eleştiri vs vs.. sağol arkadaşım
Sert eleştiri demişsinde 2023ten beri 3k üstü diyorsun bunun neresi doğru? Doğru bilgi vermiyorsun.

Ali Sabur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
100

Ekli dosyalar

• resim_2023-07-15_141528683.png
    resim_2023-07-15_141528683.png
    167.2 KB · Görüntüleme: 9

TExisW

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Hocam al geç üzmez kulaklık eski üretim yeni üretim hepsini denedim ben de bir sıkıntı çıkmadı sadece ust kısmı soyuldu temiz kullanırsan soyulmaz

Secc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Kullanan bir arkadaşım var çok memnun ses kasmada efsane diyor bende ondan alacaktım ama 3500 den aşağı yoktu biraz daha bekleseydim alırdım bunu

KS

EXELANCS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kullanan bir arkadaşım var çok memnun ses kasmada efsane diyor bende ondan alacaktım ama 3500 den aşağı yoktu biraz daha bekleseydim alırdım bunu
Evet bende sizin gibi baktığım süreçlerde asla 3000TL'nin altında göremedim Bazıları sanıyor ki sabahlıyoruz pcnin başında fiyat izlemek için . Şimdi bu fiyatı görünce alma düşüncesi aklıma yattı. Teşekkür ediyorum

denedim hocam gayet iyi ses kasılıyor.Mikrafounuda tatmin edici blachskark v2x in bile 1000tl oldugu bu donemde alınabilir
Teşekkür ediyorum

Hocam al geç üzmez kulaklık eski üretim yeni üretim hepsini denedim ben de bir sıkıntı çıkmadı sadece ust kısmı soyuldu temiz kullanırsan soyulmaz
Tamam hocam sağolun

Secc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Ben alırdım düşünmeden fiyatı sanırım piyasada yok diye yüksekti ama yineden 2000 tl verilebilecek kulaklık bence

KS

EXELANCS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben alırdım düşünmeden fiyatı sanırım piyasada yok diye yüksekti ama yineden 2000 tl verilebilecek kulaklık bence
Alpha S ve Cloud ll arasında kararımı verip bugün ikisinden birini sipariş edeceğim teşekkürler tekrardan düşünceleriniz yönümü biraz belli etti.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri