Hyperx Cloud 3 Mikrofon Ayarı Nasıl Olmalı?

caddememo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
HyperX Cloud III aldım, almadan önce bayağı bir video izledim forumlarda dolaştım mikrofonu için. Şimdi gördüğüm mikrofon testlerindeki ses temizliğini alamadım, özel bir ayarı var mı daha net ve temiz ses alabilmesi için? Arka planda gelen tüm sesleri alıyor, dışarıda geçen arabanın sesi bile mikrafon kayıtına geliyor.

Son düzenleme:

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
HyperX Cloud III aldım, almadan önce bayağı bir video izledim forumlarda dolaştım mikrofonu için. Şimdi gördüğüm mikrofon testlerindeki ses temizliğini alamadım, özel bir ayarı var mı daha net ve temiz ses alabilmesi için? Arka planda gelen tüm sesleri alıyor, dışarıda geçen arabanın sesi bile mikrafon kayıtına geliyor.
Şöyle birşey buldum bi göz at istersen işine yarayabilir

KS

caddememo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şöyle birşey buldum bi göz at istersen işine yarayabilir

evet bunu görmüştüm ama mikrafon ayarına değinmediği için bakmamıştım, şimdi bir bakayım diye dediği ayarları uyguladım hopörlörün ses kalitesini arttırdı, daha iyi seviyeye getirdi. Ama mikrafon için hala bir kaynak bulamadım, bulamayacağım gibi. En azından kalitesini arttıracak yardımcı program önerileri varsa o da olur, arkaplan sesini, klavyemi almasını istemiyorum. AMD Noise Supression özelliğini açınca mikrafon kalitesi çok düşüyor ve sesleri düzgün kesemiyor başka bir önerileriniz varsa beklerim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri