HyperX Cloud2 alıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Merhaba dostlar,

Hikayeli oyunlar oynuyorum FPS oynamiyorum ses kasmıyorum ama her ne kadar konu açsamda ses kasma kulaklıkları haricinde bir link paylaşımı olmadı bende sağlamlığı ve kalitesi nedeniyle bunu seçtim ekleme yapmak isteyen var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Bir dahakine yeni konu açmak yerine önceki konudan devam etmeniz gerekiyor. Forum kurallarına uyalım lütfen.

Ek olarak ses kasma kulaklığı değil, 6 tane sürücüye sahip 7.1 fiziksel surrond bir kulaklık tavsiyesini verdik. Hem ses kasmada hem de ortam seslerinde başarılıydı.

Bu konuda bahsi geçen model de, genellikle FPS oyunlarında "ses kasmak" için alınan bir model. İçiniz bunda rahat olacaksa bu da çok kaliteli bir modeldir.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Hikayeli oyunlar oynuyorum FPS oynamiyorum ses kasmıyorum ama her ne kadar konu açsamda ses kasma kulaklıkları haricinde bir link paylaşımı olmadı bende sağlamlığı ve kalitesi nedeniyle bunu seçtim ekleme yapmak isteyen var mı?
Fps , dereceli oyunlarda mukemmel bi kulaklik ama siz tercih etmiyorsaniz niye o kadar para vereceksiniz

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Bir dahakine yeni konu açmak yerine önceki konudan devam etmeniz gerekiyor. Forum kurallarına uyalım lütfen.

Ek olarak ses kasma kulaklığı değil, 6 tane sürücüye sahip 7.1 fiziksel surrond bir kulaklık tavsiyesini verdik. Hem ses kasmada hem de ortam seslerinde başarılıydı.

Bu konuda bahsi geçen model de, genellikle FPS oyunlarında "ses kasmak" için alınan bir model. İçiniz bunda rahat olacaksa bu da çok kaliteli bir modeldir.
Saatlerdir arayışlarım sürüyor tam yeni konu açtığımda yazdığınızı gördüm yorumlarınız ve ürün paylasiminiz için teşekkür ederim bir dahakine yeni konu açmayıp sizi beklerim. Rush marka kulaklık saatlerce oynamak konusunda beni yorar gibi geliyor zaten videodada Taner hocam ''oh dünya varmış'' dediği bir sahne oldu bu durumda hyper x cloud 2 hâlâ favori oluyor birde buna rakip olarak razer blackshark v2 öneriyorlar yeni ve güncel olduğu için ne düşünüyorsunuz hangisi alınmalıdır?

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Hikayeli oyunlarda ses kasmak genelde geri planda; ortam sesleri, ambiyans müzikleri ve baslar daha ön planda oluyor. Oyuncu kulaklıklarına baktığımızda genelde çoğu ses kasmak üzerinde dizayn edildiği için tiz ağırlıklı oluyorlar. Bas ağırlıklı olanlar genelde müzik kulaklıkları oluyor. Benim size tavsiyem ya kaliteli bir müzik kulaklığı alın ya da bir kulakiçi kulaklık alın.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Hikayeli oyunlarda ses kasmak genelde geri planda; ortam sesleri, ambiyans müzikleri ve baslar daha ön planda oluyor. Oyuncu kulaklıklarına baktığımızda genelde çoğu ses kasmak üzerinde dizayn edildiği için tiz ağırlıklı oluyorlar. Bas ağırlıklı olanlar genelde müzik kulaklıkları oluyor. Benim size tavsiyem ya kaliteli bir müzik kulaklığı alın ya da bir kulakiçi kulaklık alın.
Kulakiçi kulaklıkla cloud 2'den daha iyi ambiyans bas ve ortam sesi alabilir miyim ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri