Hyte Y60 Türkiyeye Getirme?

İnan bilmiyorum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hytenin y60 modelini alacağım.Fakat türkiyede satan yok.Amozonda satıyorlar birtek.Gümrük sıkıntısı falan olurmu kaç güne getirirler ortalama?

Hytenin y60 modelini alacağım.Fakat türkiyede satan yok.Amozonda satıyorlar birtek.Gümrük sıkıntısı falan olurmu kaç güne getirirler ortalama?
şimdi baktım türkiyeyede teslim yokmuş nerden alıcam ben bunu

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139

Başka bir forumda bir arkadaş y40 modeli için uğraştığını ancak gümrük vergisinin 150 euroyu bulduğunu belirtmişti bence alternatif Lian Li modellerine bakın hocam.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

türkiyeye stok geldi 2 hafta felan durdu yanlış hatırlamıyorsam ama fiyatı tuzluydu 14-15k felandı bilmiyorum başka yer satışa çıkarır mı SDA Ticaret getirirtmişti TR'ye bi araştır istersen

birde burası var ama güvenilirliğinden emin değilim International Shipping var türkiye için bu da kargo gümrük vs. parası iyi tutar

Son düzenleme:
KS

İnan bilmiyorum

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
türkiyeye stok geldi 2 hafta felan durdu yanlış hatırlamıyorsam ama fiyatı tuzluydu 14-15k felandı bilmiyorum başka yer satışa çıkarır mı SDA Ticaret getirirtmişti TR'ye bi araştır istersen

birde burası var ama güvenilirliğinden emin değilim International Shipping var türkiye için bu da kargo gümrük vs. parası iyi tutar
15 14K fazla yurt dışından getirebilirsem 1 buçuk bin lira falan vergi tutuyor.Gümrüğe takılma falan olurmu onu düşünüyorum.

15 14K fazla yurt dışından getirebilirsem 1 buçuk bin lira falan vergi tutuyor.Gümrüğe takılma falan olurmu onu düşünüyorum.
Kasanın kendisi 3900 tl falan

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

Kasanın kendisi 3900 tl falan
biliyorum fiyatını dediğim gibi bu fiyat bandında gördüm bende şaşırmıştım muhtemelen satıcı tek olduğu için öyle bir fiyat koydu birde kargo büyük olduğu için vergiden bile fazla tutabilir emin değilim ama attığım siteyi bir araştır

Spymaster

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
konuyu hortlatiyorum ama yeni kasa toplamaya karar verdim kasayı gözüme kestirdim tr de bulamadim konuyu da okudum baştan sona farklı yöntemlerle getiren varmi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri