Fiyat/Performans İ3 12100f Rx 6600 12.499₺

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Merhaba Dostlar,

Bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence uygun.

Ekli dosyayı görüntüle 4367
En azından PSU kaliteli, diğer bileşenler de güzel fiyat şöyle 11 civarı falan olsa baya güzel olurmuş ama alternatif çok düzgün sistem olmadığı için denize düşen yılana sarilabilir bir sistem olmuş.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
https://www.incehesap.com/souldash-...ign=webtekno&utm_term=30.07.2022-hazir-sistem bu sistem ile karşılaştırınca hangisi daha iyi sizce ikisinden birini yükseltme şansımız olsa tercihimiz hangisinden yana olmalı
İşlemci olarak 12100F bir tık daha iyi onun dışında yanlış hatırlamıyorsam Uğur hocam Souldash sistemdeki SSD için çok iyi değil demişti. Bu konudaki sistem alınabilir. Yükseltme ile Souldash sisteme 5600 işlemci gelse çok iyi olur.

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
İşlemci olarak 12100F bir tık daha iyi onun dışında yanlış hatırlamıyorsam Uğur hocam Souldash sistemdeki SSD için çok iyi değil demişti. Bu konudaki sistem alınabilir. Yükseltme ile Souldash sisteme 5600 işlemci gelse çok iyi olur.
Fiyatlar nerdeyse çok yakın souldashte işlemciye güncelleme gelirse iyi oluyor bu konudaki sistem içinde mi aynısı geçerli acaba

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Fiyatlar nerdeyse çok yakın souldashte işlemciye güncelleme gelirse iyi oluyor bu konudaki sistem içinde mi aynısı geçerli acaba
Bu konudaki sistemde pek bilmiyorum çünkü benim gördüğüm özelleştirme seçeneği yok varsa bile gaminggen sitesine pek bakmadığım için ben bulamadım.

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Bu konudaki sistemde pek bilmiyorum çünkü benim gördüğüm özelleştirme seçeneği yok varsa bile gaminggen sitesine pek bakmadığım için ben bulamadım.
Şey olarak sormuştum bı iki sistemden hangisini alırsak ileride parça olarak değişim yaparsak hem daha ucuz hem daha verimli sonuç alırız demeye çalışmıştım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri