i3 8100

djerke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bende onu düşündüm zaten yani çok pahalı anakartlar i5 7500 alsam daha mantıklı olacak sanırım günlük kullanım ve oyun için düşünüyorum sistem online oyun oynamıyorum 8.nesil için biraz daha beklemek gerekiyor

djerke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Amd hep düşündürmüştür beni ya yani hep intel kullandım amd hakkında çoğu kişi olumsuz yorumlar yaptı ben sadece oyun için kullanmayacağım hem oyun hem günlük işlerim olucak biri bana detaylı bir bilgilendirme yaparsa sevinirim Ryzen için şimdiden teşekkürler.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
djerke' Alıntı:
Amd hep düşündürmüştür beni ya yani hep intel kullandım amd hakkında çoğu kişi olumsuz yorumlar yaptı ben sadece oyun için kullanmayacağım hem oyun hem günlük işlerim olucak biri bana detaylı bir bilgilendirme yaparsa sevinirim Ryzen için şimdiden teşekkürler.

Ryzen sorusuz sağlam bir platform

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
djerke' Alıntı:

Ryzenler tam fiyat performans ürünleri ryzen serisinde sıkıntı yasiyanini daha görmedim ofistede ryzen kullanıyoruz :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri