Öneri İ5 12400F 3060Ti Sistem Için

ilkerYGZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
3060 ti sistem için genelde oyun oynanacak bunun için monitör önerebilir misiniz?
Ben biraz araştırdım ama kafama yatan bişey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Bide 3060 ti ekran kartı ile 2 k monitör olur mu?
Ve 3060 ti ekran kartı için Gsync özellikli monitör istiyorum freesync uyumlu diyorlar ama tam karşılığını bulamadım.

asiUsak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
ben bi süredir bu monitöre bakıyorum hocam bence işinizi görür ayrıca 2k oyunlarıda açabileceğini düşünüyorum sadece 8gb vram artık yormaya başlıyor gibi bunlar hep araştırdıklarımdan kaynaklı ama test edip bakmadım hiç

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Bütçe varsa direkt alın hocam. Markaya takılmayın incelemelere bakabilirsiniz. Yok illa almam bu marka dersen

KS

ilkerYGZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
2K monitörü aldıktan sonra 1080p olarak kullanmayı kimse tavsiye etmiyor bide, o karasızlıkta var şimdi bende.
Bu monitörü bende inceledim ama bi yere varamadım :) freesync yazıyor mesela nvidia rtx 3060 ti destekliyor mu?

KS

ilkerYGZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bütçe varsa direkt alın hocam. Markaya takılmayın incelemelere bakabilirsiniz. Yok illa almam bu marka dersen
5.000 ₺ altı fiyatlar beni daha mutlu eder teşekkürler

nysq01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
3060 ti sistem için genelde oyun oynanacak bunun için monitör önerebilir misiniz?
Ben biraz araştırdım ama kafama yatan bişey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Bide 3060 ti ekran kartı ile 2 k monitör olur mu?
Ve 3060 ti ekran kartı için Gsync özellikli monitör istiyorum freesync uyumlu diyorlar ama tam karşılığını bulamadım.
Hocam 8 gb vram olduğu için oyunlarda ultra 2k ayarlarda sizi üzebilir o yüzden 1080p tercih edin tabi yine karar sizin, iyi bayramlar.

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
O kart 2k'da olmaz. 2k lol oynayacaksan olur tabi de aaa oyun 2k olmaz olsa da vram'dan kaynaklı binde bir fpsin 15 olacağı için anlık takılmalar olur ve 2k med. ayarlarda oynarsın o da saçma açıkcası.

KS

ilkerYGZ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Monitör öneriniz var mı peki? 5.000₺ Civarında

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Kafadan atma kardeşim sallamiyoruz burda denedik ordan burdan duyduklarinizda burda milleti yaniltmayin
boş yorumdan dolayı engelliyorum. Buradan yüzde ve binde fps değeri nedir ne işe yarar onu da öğrenmeni temenni ederek. Boş yorumunu küçük yaşına veriyorum sonuçta zeka yaş ile de orantılı olarak gelişen bir şey.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
boş yorumdan dolayı engelliyorum. Buradan yüzde ve binde fps değeri nedir ne işe yarar onu da öğrenmeni temenni ederek. Boş yorumunu küçük yaşına veriyorum sonuçta zeka yaş ile de orantılı olarak gelişen bir şey.

Senin gibi cahiller bu forumda olduğu sürece kimse doğru bilgiye ulaşamaz ayrıca yaşım 41 koçum sen ilk önce haddini bil sen tetrisle oynarken ben bu işlerle uğraşıyorum anladın sıfır bilginle burda kalabalık yapma

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri