Öneri I7 13700K Sistem Toplama (Nisan 2023)

cansuusii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
selam. i7 13. nesil bir bilgisayar toplayacağım. Genellikle görselleştirme programları kullanacağım, performans açısından yormasın istiyorum. DDR5 kurmayı düşünüyorum ama emin değilim, önerilerinize açığım, çok aşırı bir bilgim yok, teşekkürler :)

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
selam. i7 13. nesil bir bilgisayar toplayacağım. Genellikle görselleştirme programları kullanacağım, performans açısından yormasın istiyorum. DDR5 kurmayı düşünüyorum ama emin değilim, önerilerinize açığım, çok aşırı bir bilgim yok, teşekkürler :)
Bütçe belirtirseniz daha iyi olur🙂

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,944

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375

400 tl Msi Geri ödemesini almayı unutma

400 tl Msi geri ödemesini almayı unutma

KS

cansuusii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
teşekkür ederim. ekran kartı konusunda asus geforce rtx 3070ti düşünmüştüm(önerdiğinizi hiç araştırmadım) bir de anakart için bana prime serisinden uzak dur denmişti ama doğru bir öneri mi bilmiyorum

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,944
teşekkür ederim. ekran kartı konusunda asus geforce rtx 3070ti düşünmüştüm(önerdiğinizi hiç araştırmadım) bir de anakart için bana prime serisinden uzak dur denmişti ama doğru bir öneri mi bilmiyorum
4070 ti 3070 ti dan daha performanslıdır ve marka da güvenilir. Ayrıca neden prime serisinden uzak durulmalı.

KS

cansuusii

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

400 tl Msi Geri ödemesini almayı unutma

400 tl Msi geri ödemesini almayı unutma

teşekkür ederimm, anakart için bende bu anakartı düşünmüştüm ama emin değilim asus prime z790 ile karşılaştırdığında bu modeli mi önerirsiniz?

4070 ti 3070 ti dan daha performanslıdır ve marka da güvenilir. Ayrıca neden prime serisinden uzak durulmalı.
açıkçası bende bilmiyorum, araştırıp sorarak öğreniyorum. rog ya da tuf serisi seç demişlerdi. prime serisi yetersiz kalabilir demişlerdi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri