Id-Cooling Frostflow XT 240 Kasama Sığar Mı?

Altın Marez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Msi mag force m100a kullanıyorum. Radyatör uzunluğu 240 yazmasına rağmen epeyde 276 mm yazıyor. sizce kasama sığar mı? Yardımcı olursanız sevinirim

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
Hocam sığar fakat kullandığınız işlemci nedir? Tüm işlemcilerle uyumlu soketi içerisinden çıkıyor ama bazı işlemciler için yetersiz soğutma gücünde olabilir.

Bir de 3 santim bir yüksekliği var. Anakartınızın üstünde 3 santimlik yükseklik yeri varsa her türlü sığar.

KS

Altın Marez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam sığar fakat kullandığınız işlemci nedir? Tüm işlemcilerle uyumlu soketi içerisinden çıkıyor ama bazı işlemciler için yetersiz soğutma gücünde olabilir.

Bir de 3 santim bir yüksekliği var. Anakartınızın üstünde 3 santimlik yükseklik yeri varsa her türlü sığar.
Ryzen 5 3600 kullanıyorum hocam. Evet 3 santimlik yer var.

ahmetv2

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
Kasayla ilgili sıkıntı yok sığar. Ama işlemciniz için sıvı soğutma şart değil. İlla sıvı soğutucu diyorsanız ayrı tabi. @egecabbar hocamızın tavsiyelerini alabilirsiniz. Benim önerim hava soğutma.

Bakabilirsiniz.

KS

Altın Marez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kasayla ilgili sıkıntı yok sığar. Ama işlemciniz için sıvı soğutma şart değil. İlla sıvı soğutucu diyorsanız ayrı tabi. @egecabbar hocamızın tavsiyelerini alabilirsiniz. Benim önerim hava soğutma.

Bakabilirsiniz.
Öneriniz için teşekkür ederim hocam, değerlendireceğim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
934
Msi mag force m100a kullanıyorum. Radyatör uzunluğu 240 yazmasına rağmen epeyde 276 mm yazıyor. sizce kasama sığar mı? Yardımcı olursanız sevinirim
O kasa baya küçük diyorlardı üst tarafa 240mm desteği var yazıyor ama sığar mı bilemiyorum. Hem fiyat olarak daha iyi olması açısından hem daha sessiz çalışması açısından kule tipi daha mantıklı. Arkadaşın attığını alabilirsiniz
Argb olmayan versiyonu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri