Idle Master Extended Çalışmıyor!

kaadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

Idle master indirdim fakat steam çalışmıyor dedi sonra ayarlardan steam istemci durumunu yoksay yaptım 2 tane görev de tik gözüküyor fakat kart düşürücek oyunum olmasına rağmen oyun saati değişmiyor hepsi 0 saat yeni aldıklarımın ve 6 çalıştırılacak oyun varken 3 çalışmayı başlat diyor kart düşmedi bekledim en az 2 saat yardım edin lütfen.

1661214024662.png

Ekli dosyalar

• 1661213878273.png
    1661213878273.png
    43.6 KB · Görüntüleme: 9
Moderatörün son düzenlenenleri:

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Giriş yaparken nereden giriş yapıyorsun programa acaba?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
İdle Master çalışırken Steam de kastığınız hesap açık olsun. Ayarlardan "Çalışma Davranışını", "Fast Mode" yapın. Oyun saatleri gerçek zamanlı olarak işler, çalış çalışmadığını anlamak için ya Steam durumunuzdan bakın ya da kütüphanenizden oyunun en son zaman oynandığına bakın.

1661242230711.png

KS

kaadir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İdle Master çalışırken Steam de kastığınız hesap açık olsun. Ayarlardan "Çalışma Davranışını", "Fast Mode" yapın. Oyun saatleri gerçek zamanlı olarak işler, çalış çalışmadığını anlamak için ya Steam durumunuzdan bakın ya da kütüphanenizden oyunun en son zaman oynandığına bakın.
hesap açık çalışma davranışı fast mode zaten steam durumu oyunn yok çevrimiçi steam istemci durumunu açmadığım sürece steam açık olsa bile algılamıyor oyun saatleri ilerlemiyor

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Dostum dediğim gibi programdan giriş yapılmıyor bazen. Yapılıyorsa bile tarayıcıdan giriş yapman lazım. Ayarlara girip oradan giriş seçeneğine gireceksin. Hatta internette var oradan bakabilirsin. Eğer öyle denedin ve yukarıdaki arkadaşın ayarlarını yaptığında bile hala olmuyorsa bir önceki sürümü indir ve dene. Program arada bozuluyor. Ya da hiç uğraşmak istemiyorum dersen biraz yavaş ama garantili bir sistem olan MOBİL uygulaması var. Idle Daddy - Card Farmer bu programı indir ve oradan kart düşürmeye çalış. Ben genelde mobil uygulamayı kullanıyorum. Gece yatarken açıyorum sabaha indiriyor.

Ha bir de sen oyunu alıp kartları vs düşürüp oyunları süreki iade edersen steam sana sınır koyuyor. Benim arkadaşımda var sınır. Kartlar en geç 2 saati geçkin ortalama 3 saat içinde düşüyor. Ben de genelde 1-2 saat içinde komple düşüyor. Bunlara dikkat et olmazsa tekrar yaz başka çözüm bakalım.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Ha bir de sen oyunu alıp kartları vs düşürüp oyunları süreki iade edersen steam sana sınır koyuyor. Benim arkadaşımda var sınır. Kartlar en geç 2 saati geçkin ortalama 3 saat içinde düşüyor. Ben de genelde 1-2 saat içinde komple düşüyor. Bunlara dikkat et olmazsa tekrar yaz başka çözüm bakalım.

Steam'ın bu duruma koyduğu kısıtlama, kullanıcı eğer iade politikasını kötüye kullandığı (bu durumda kötüye kullanıyor) tespit edilirse kullanıcının iade haklarını elinden alıyor. 3 Saate düşme olayı oyundan oyuna ve kişiden kişiye değişebilen bir durum. Ben 4 saatte tüm kartları anca düşen oyunda gördüm 30-40 dakika tüm kartları düşen oyunda gördüm.

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Steam'ın bu duruma koyduğu kısıtlama, kullanıcı eğer iade politikasını kötüye kullandığı (bu durumda kötüye kullanıyor) tespit edilirse kullanıcının iade haklarını elinden alıyor. 3 Saate düşme olayı oyundan oyuna ve kişiden kişiye değişebilen bir durum. Ben 4 saatte tüm kartları anca düşen oyunda gördüm 30-40 dakika tüm kartları düşen oyunda gördüm.
Ben arkadaşımla beraber aynı oyunları yaptık zamanında. Ben 2 saatte bir sürü oyunun kartını düşürdüm. O ise 3-4 saat bekledi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri