İkinci ekranda video izlerken fps düşüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Arkadaşlar ekran kartım rx6600 ama anlamadığım sebebten YouTubedan birşeyler izlerken gpu kullanımı sıfır oluyor ve drop giriyor sanki windows alta alıyor gibi oyunu
Başka tarayıcı denedim bu kadar sürekli olmasada onda da oldu sebebi ne acaba yardımcı olur musunuz :(

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220526_114019_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    Screenshot_20220526_114019_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    584.8 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_20220526_114016_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    Screenshot_20220526_114016_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    582.7 KB · Görüntüleme: 8

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Tarayıcı ayarlarındaki donanım hızlandırma ayarını açık ve kapalı şekilde dener misiniz. Birde Windows güç ayarlarınızı maksimum performans ayarına alın.

KS

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Tarayıcı ayarlarındaki donanım hızlandırma ayarını açık ve kapalı şekilde dener misiniz. Birde Windows güç ayarlarınızı maksimum performans ayarına alın.
Ya sen gerçekten süper yetenekli birisin Allah sen bin kere razı olsun donanım hızlandırma kapadım tık yok iyi ki varsın cidden sen yakında iş için Arap ülkesine gidicem alabileceğim en iyi hediye hurma olacaktır geldiğimde bana adres verde sana bir hurma göndereyim iyi ki varsın

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Ya sen gerçekten süper yetenekli birisin Allah sen bin kere razı olsun donanım hızlandırma kapadım tık yok iyi ki varsın cidden sen yakında iş için Arap ülkesine gidicem alabileceğim en iyi hediye hurma olacaktır geldiğimde bana adres ver de sana bir hurma göndereyim iyi ki varsın
Sorunun çözüldüğüne sevindim. Eyvallah, gerek yok bir şey almanıza. :) Hayırlı yolcuklar şimdiden.

Başka bir sorunuz var mıydı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri