İkinci el iPhone nasıl alınır ?

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Arkadaşlar telefonda oyun oynamam dizi film izlemem sadece aç kapa telefon görüşmeleri yaparım ama iPhone isteme nedenim tamamen kamera kalitesi bir yere doğru dürüst fotoğraf atabilmek istiyorum sıfır ürünler biraz pahalı ikinci el ürünlere yönelmiş durumdayım. İkinci el iPhone nasıl alırım nelere dikkat etmeliyim hangi modellere bakmalıyım yardımcı olabilir misiniz? Bütçem 10.000 TL bandında. Şarj sağlığında 90+ kâfi olur diye düşünüyorum telefonla fazla uğraşan biri değilim yeter herhalde, bir gün gitse yeter.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
İphone 11 alıcan başka çare yok :)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
2 haftadır ben de arıyorum hocam, büyük bir şehirde olmadığım için garantisi olan +85 bataryalı bütçeme uygun ürün bulsam arkadaşlarımın önerdiği bir telefoncu var oraya göturucem.
True tone olayi var, eğer açılıyorsa orjinal ekrandir dedi kullananlar.
Bir de face id varsa muhakkak kontrol ettirin, arızalı olması problem

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
2. El fiyatlarından bahsettim oda 64gb ve muhtemelen tamir görmüştür.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Arkadaşlar yorumlardan gördüğümüz kadarıyla kredi çekmeden iPhone alamicam ben.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Karşılaştırma ben karşılaştırdım, se'nin 11'e göre. İşlemci aynı ekran küçük batarya küçük kamera kalitesi bir tık düşük arada ki fiyat farkı ise 3-4 bin lira.
Siz bilirsiniz ama ben etmezdim şahsen zaten batarya sorunu yaşayan bir marka ama 2.el almak istemiyorum derseniz seçenekler arasına ekleyin tabi. 11 düşününce diğer modellere çok bakmadım açıkçası

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Siz bilirsiniz ama ben etmezdim şahsen zaten batarya sorunu yaşayan bir marka ama 2.el almak istemiyorum derseniz seçenekler arasına ekleyin tabi. 11 düşününce diğer modellere çok bakmadım açıkçası
11 ben demedim valla diğer modellere de açığım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri