İlk Türk Yapımı MMOFPS oyunu Zula (Tanıtım)

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki reklam amaçlı paylaşmıyorum böyle haberleri görmek açıkçası sevindiriyor beni neyse konumuza dönelim...

Başlıkta da belirttiğim gibi "Zula" İlk Türk MMOFPS Oyunudur Birazcık İncelediğimde Sanki Wolfteam Oyununa Benzetilmiş Olabileceğini Düşünüyorum.

7vqQzY.jpg

[font=helvetica, arial, sans-serif]Zula, ilk Türk MMOFPS oyunu olmanın haklı gururunu taşıyor. Düşük sistem gereksinimleri istemesine rağmen harika grafikleri [/font][font=helvetica, arial, sans-serif]olan Zula'da oyuncular, tanıdık simalara sahip karakterlerle, Üsküdar sahil ya da metro istasyonu gibi bilindik yerlerin haritalarında kıyasıya mücadele edebiliyorlar. MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan oyunun bir kaç video görüntüleri;[/font]

[font=helvetica, arial, sans-serif][video=youtube]

[font=helvetica, arial, sans-serif]Oyunda ki Haritalar ve Maç Türleri[/font]

[font=helvetica, arial, sans-serif]             Harita Türleri
[/font]

Uzungöl
Hangar
Safranbolu
Internet Cafe
Kıbrıs açıkları
Kuzey Irak İnşaat
Üsküdar Sokakları
Metro
Düğün salonu
Otopark
Gaziantep Mülteci Kampı
Kastamonu Kereste Fabrikası
Karlı Liman

Oyun Modları

Ölüm Maçı Aranıyor
Sabotaj
Sancak Savaşı
Kartopu Savaşı​

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Paylaşım için teşekkürler şahsen ben reklam olduğunu düşünmüyorum aksine bu tarz paylaşımların artması gerektiğinden yanayım. Zula ya gelecek olursak güzel bir oyuna benziyor bana pek hitap etmese de. en son fps oynadığım warface idi onu da bilgisayarım zorlanıyor ve tüm akşamımı alıyor diye bıraktım şimdi de blade and soul yiyor :D yapanların ellerine sağlık daha çok yapılmalı ve oynayacak herkes orjinal almalı vs bir şekilde destek olmalı. Ne yazıkki Türkçe olunca bizde daha çok küçük kardeşlerimiz o oyuna yöneliyorlar ve bir sure sonar klavye delikanlılığı mı dersiniz abi 10k mı dersiniz ne ararsanız oluyor. Saygı kalmıyor. Oynasınlar tabiki de ama cıvkını çıkarıyorlar diye açıkcası büyükler tercih etmiyor. şahsen ben metin2 o yüzden oynamazdım halbuki belkide online olmuş ilk oyuncusuydum. İnşallah oyun genele hitap edebilir diye düşünüyorum.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,155
Reklam olarak değil Türk yapımı oyunları kesinlikle destekliyoruz. Hatta bize mesaj olarak kendi yapımlarını gönderen arkadaşlarımızın oyunlarını da tanıtmak amaçlı yayınlıyoruz. Bu ülkenin bu gibi gelişimlere çok ihtiyacı var, o yüzden bu tür paylaşımları reklam olarak düşünmek doğru değil zaten, emeklerine sağlık hepsiniz. Daha önceden Steam'da Green Light alan Türk oyunlarımız var biliyorsunuz, bu yaz hepsi çıkacak. O yüzden inşallah çok daha iyi yerlere gelirler..

O

Oğuzhan

Guest
Baya oluyor çıkalı bi ara oynamıştım sonra grafikler yeterli gelmedi zaten her oyun sıkıyo sonunda

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ya oyunda asist kıralı diye bişey varmış senin öldüreceğin-daha fazla kurşun sıktığın adamı bir başkası gelip oldürünce herşeyi ona vermiyor sanada asist kralıı die bişi diyor amma ne işe yarıyor bilmiyom + bşey kazadırıyor sa 1 numara özellik :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri