Soru İmza Hakkında Bilgi Alma

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Merhaba Arkadaşlar,

Herkese hayırlı geçeler dilerim ilk önce hatırladığım kadarı ile İmza bölümün de '' Görsel Ekleme Yapabiliyorduk '' diye belki yanlış hatırlıyor da olabilirim bu konu hakkında. İmza bölümünde eğer görsel eklenme gibi bir durum söz konusu oluyorsa bende bu gözükmüyor yani imzaya görsel ekleyemiyorum ben.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,503
Merhaba Arkadaşlar,

Herkese hayırlı geçeler dilerim ilk önce hatırladığım kadarı ile İmza bölümün de '' Görsel Ekleme Yapabiliyorduk '' diye belki yanlış hatırlıyor da olabilirim bu konu hakkında. İmza bölümünde eğer görsel eklenme gibi bir durum söz konusu oluyorsa bende bu gözükmüyor yani imzaya görsel ekleyemiyorum ben.
Hocam imza olayını bende tam kavriyamadim saldım o yüzden 😀😀

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
İfadelerin yanında Gif yok kanka bende işte ne görsel eklemek için bölüm var nede Gif kanka.
Screenshot_7.png
Screenshot_8.png

Giphy kullanabilirsin yada oradaki sitelerden herhangi birinde ise.

Senolix

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Ekli dosyayı görüntüle 17189Ekli dosyayı görüntüle 17190

Giphy kullanabilirsin yada oradaki sitelerden herhangi birinde ise.
Konusu açılmışken söyleyeyim ben Brave tarayıcısını kullanıyorum ve o butonlar bende hiç bir şekilde çalışmıyor :-( Birde şimdi başka tarayıcıda deneyeyim bakayım çalışacak mı ? 🙃

Evet Edge üzerinden girdiğimde butonlar çalışıyor bir sıkıntı yok böyle de haberini vermiş oldum ne zamandır aklımdaydı

Ek olarak bende de Gif butonu gözükmüyor onun da haberini vermiş olayım

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,322
Merhaba Arkadaşlar,

Görsel ekleme vardı kaldırdık. Hatta imzaya sınırlama getirdik. İnsanlar öyle imzalar koyuyor ki satırlarca, görselin boyutları çok büyük ve bu da foruma yük getiriyor. Haliyle kaldırdık.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Görsel ekleme vardı kaldırdık. Hatta imzaya sınırlama getirdik. İnsanlar öyle imzalar koyuyor ki satırlarca, görselin boyutları çok büyük ve bu da foruma yük getiriyor. Haliyle kaldırdık.
Anladım Taner abi teşekkür ederim açıklama yaptığın için. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri