İmzamı Salladım Şimdi Ne Yapıcam?

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Ben bir sene önce üniversite sınavı için yeni kimlik almıştım alırken bir imza sallamıştım.Şimdide üniversitede işbankasında hesap açtırmam lazım bir sürü belgeye imza atıcam ama ben o bir sene önceki imzayı şuan çizemiyorum :D sizce başka bir imza sallasam nolur

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
2 Yıl Boyunca '' Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesin ' de '' Okudum Ve Her Üniversite Saçma Sapan İmzalar Attım, Hiç Bir Sorun Yaşamadan Mevzun Oldum ' da Bankalarda ' da Sorun Çıkacağını Zannetmiyorum Ben Zaten Kağıt Devri Bitti Elektronik İmza Atacaksın... İmzaların Rasgele Atacağın Zaman Tek Dikkat Edeceğin Kural '' Aynı Olmalarına Dikkat Edersin '' Onun Dışına Bir Problem Olmaz..

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Hiçbir sorun olmaz. :)

Fakat yine de bu konuda hassas olmakta fayda var. Bir imza belirleyip her yere o imzayı atmak oldukça önemli. Yarın bir belgenin ispatını da sunmanız gerekir. Bu durumda mağdur olursunuz.

Her zaman size karşı bir şeyler olmayacak neticede. Mesela şöyle bir olay yaşadım üniversitede. Girdiğim sınava, girmedi denildi. Verdiğim dilekçe ile, önceki sınavlarda attığım imzamı kanıt sunarak bu konuda haklı çıkardım kendimi. Her sınava farklı imza atıyor olsaydım vay halime :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri