İnbox Güveni̇li̇rmi̇??

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
İnbox dan k580 vata alacağım ama daha önce burdan hiç alışveriş yapmadım acaba güvenilir mi? bana sorun çıkarırlarmı ve garanti konusinda nasıllar

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
İnbox dan k580 vata alacağım ama daha önce burdan hiç alışveriş yapmadım acaba güvenilir mi? bana sorun çıkarırlarmı ve garanti konusinda nasıllar
Merhaba site hakkında peki bilgi yok ama şikayetvar da bir kaç sorun var çözülmüş olarak duruyor.
bakanlığın sitesinden siteyi sorgulayabilirsiniz onaylı duruyor.
İndex grup şirketi çatısı altında datagate olarak görünüyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Link reklama giriyor.
Hangi link reklama giriyor benim yazdığım mı? Yoksa arkadaş link yazdı da reklamdan dolayı göremiyor muyuz ?
Tamam arkadaşın yorumunda görünmeyip alıntıda tıklanabiliyor gördüm. Arkadaşa sorayım iyi de oraya sormuşsunuz oradakilerde technopattan link atmış buradan çıkıpta bu linki de modarttan sorup devam mı edeceksiniz :) güvenilir denilmiş zaten.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hangi link reklama giriyor benim yazdığım mı? Yoksa arkadaş link yazdı da reklamdan dolayı göremiyor muyuz ?
Tamam arkadaşın yorumunda görünmeyip alıntıda tıklanabiliyor gördüm. Arkadaşa sorayım iyi de oraya sormuşsunuz oradakilerde technopattan link atmış buradan çıkıpta bu linki de modarttan sorup devam mı edeceksiniz :) güvenilir denilmiş zaten.
Yok hocam arkadaş alıntı diye link attı başka bir forumdan.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Yok hocam arkadaş alıntı diye link attı başka bir forumdan.
@Çağdaş sen link reklama giriyor deyince fark ettim ama arkadaşta değil de benim alıntı olarak kullandığım yorumunda alıntı olarak tıklanabiliyor bende hâlâ şurada ;
Ekran görüntüsü 2023-03-10 011721.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri