İncehesap taksitli alışveriş nasıl yapılıyor?

Gralyon34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar,

ince hesaptan sistem satın alıcam ama nasıl taksit ile satın alınıyor beceremedim bir türlü lütfen yardımcı olabilir misiniz?

2 gündür taksit işini çözmeye çalışıyorum. İlk kez internetten bir şey alıyorum. Tecrübeli birisi var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Kredi kartı bilgilerini giriceksin sonra ödeme kısmında kaç taksit yapmak istiyorsan onu seç. Banka Kartına taksitlendirme olmaz. KREDİ KARTI ŞART.

KS

Gralyon34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kredi kartı bilgilerini giriceksin sonra ödeme kısmında kaç taksit yapmak istiyorsan onu seç. Banka Kartına taksitlendirme olmaz. KREDİ KARTI ŞART.
Akbank kart yazıyor taksit seçeneklerinde, Akbank kart var bende ama hesap kartı. Ayrı bir kredi kartı mı almam gerekli bankadan?

KS

Gralyon34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim yeterince nakitim var ama parça parça odemek istiyorum. Bankadan kredi çekmeye eğim yani. İnce hesap kredi kartımdan mı para çekiyor yoksa benim adıma kendisi kredi mı çekiyor bankadan?

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Paran varsa bi eş dostan kredi kartını iste ona her ay ödemeni yap. Başka türlü taksitli alamazsın.

nowr.7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Evet kredi kartını alman için maaş bordrosu istiyorlar. Bir işte aktif çalışman lazım.
Maaş bordrosuna gerek yok, o bankayı aktif olarak kullanmak yeterli oluyor yeterince harcama vs yapmışsan kredi kartını tanımlıyorlar direkt

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri