Instagram Hesap Açamiyorum.

AlpQ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
inst'ayı bilgisayardan kullanmak istiyorum. hesap açmaya çalıştığımda doğrulama kızmına geldiğimde daha sonra tekrar deneyin bir sorun oluştu yazıyor. sonra hesaba giriş yapmayı deniyorum ondada bu hatayı veriyor bu benle alakalı bir sorunmu yoksa ınsta'nın sorumsuzluğumu?!?
1715870472456.png

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
inst'ayı bilgisayardan kullanmak istiyorum. hesap açmaya çalıştığımda doğrulama kızmına geldiğimde daha sonra tekrar deneyin bir sorun oluştu yazıyor. sonra hesaba giriş yapmayı deniyorum ondada bu hatayı veriyor bu benle alakalı bir sorunmu yoksa ınsta'nın sorumsuzluğumu?!?Ekli dosyayı görüntüle 34532
hesabınız instagramın söylediğine göre banlanmıştır

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,175
inst'ayı bilgisayardan kullanmak istiyorum. hesap açmaya çalıştığımda doğrulama kızmına geldiğimde daha sonra tekrar deneyin bir sorun oluştu yazıyor. sonra hesaba giriş yapmayı deniyorum ondada bu hatayı veriyor bu benle alakalı bir sorunmu yoksa ınsta'nın sorumsuzluğumu?!?Ekli dosyayı görüntüle 34532
Geçmiş olsun, kardeşim hesabın kapatılmış sana veren linke gir ''Bize bildirin'' seçeneği olacak orada daha sonra orada ki, forumu doldur. ''İtiraz ettiğiniz bize bildirin'' kısmına şunu yaz;

''Instagram hesabım kapatıldı. Hesabımın Instagram topluluk kurallarını ihlal etmediğini düşünüyorum. Kapatılan Instagram hesabımla alakalı yardımınızı acil bekliyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

1-2 saat için de olumlu veya olumsuz yanıt alırsın bazen bu süreç daha fazla sürdüğü de oluyor. Sen gene de bir şansını dene.

KS

AlpQ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Geçmiş olsun, kardeşim hesabın kapatılmış sana veren linke gir ''Bize bildirin'' seçeneği olacak orada daha sonra orada ki, forumu doldur. ''İtiraz ettiğiniz bize bildirin'' kısmına şunu yaz;

''Instagram hesabım kapatıldı. Hesabımın Instagram topluluk kurallarını ihlal etmediğini düşünüyorum. Kapatılan Instagram hesabımla alakalı yardımınızı acil bekliyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

1-2 saat için de olumlu veya olumsuz yanıt alırsın bazen bu süreç daha fazla sürdüğü de oluyor. Sen gene de bir şansını dene.
iyide sorun şu ki ben kayıt oluyorum kayıt olurken bir sorun oluştu sonra tekrar dene diyorum belkide hata olmuştur diyip giriş yapmayı deniyorum ama akıllı insta daha giriş yapılmamış hesabı banlıyor /:

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
255
free windows vps bul oradan yeni hesap aç sonra gir

KS

AlpQ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hayır, vps sanal sunucu demek. benim tavsiyem ise şu vpn ile hesap oluşturmayı deneyin sonra vpn'i kapatıp hesapta takılmayı deneyin bakalım yeniden bu hatayı verir mi
teşekkür ederim ana bilgisayarıma geçince deneyeceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri