Instagram İle Facebook Hesabını Bağlamak Mantıklı Mı?

Furkiipman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hayırlı günler,

Yapsam mı yapmasam mi diye kafamı kurcalayan bir konu var. Instagram da, Facebook ile bağlama özelliği var. Bunu yapmak ileri de Instagram, hesap da oluşan problemler, çalma gibi vs. Facebook'a sıçrama gibi bir şey olur mu? Yani hem Instagram çalışırken hem de Facebook çalınması gibi. Bunu açmak mantıklı mı sizce?

downloadfile-2.jpg
downloadfile-3.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Tercih Meselesi Kardeşim, Lakin Bana Soracak Olacaksan Eğer Gereksiz Bir Durum Benim İçin Bunu Çalınmasın Diye Yapıyorsan Eğer Bu Daha' da Kötü Biri Hesabını Çalsa Diğer Hesabını ' da Ele Geçirecek Bu Benim Düşüncem Tabi.. Gene ' de Siz Bilirsiniz Size Kalmış..

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Eğer çok merak ettiyseniz fake hesap açıp deneyin. Ana hesabınızı bu işlere karıştırmayın derim detaylı bakıp hoşunuza giderse bağlayabilirsiniz akabinde hesap güvenliğinizi yükseltmeniz gerek. Her ihtimali düşünerek aynı şekilde facebook hesabınızın güvenlik şekillerini yükseltmekte fayda var sizin onayınız olmadan hesaba girme v.s yada kod ile giriş bilirsiniz zaten. Çalınma durumuna gelmek gerekirse hesabı bağlamak zaten işi biraz daha kolaylaştırabilir çalmak isteyen kişi bağladınız sosyal medya hesaplarınızı bulup zorlama ihtimali var işi bilen kişi zaten bulur biraz uğraşsa. Ben eskiden bağladım sorun oldu hesabı bulup çalmaya zorlamıştı eleman boşa denedi zaten.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri