Instagram Para Kazanma

Griffin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba Instagramda bir fan sayfam var ve belli bir kademeye kadar takipçimi yükselttim artık biyografime ''Reklam ve işbirliği için DM'' yazıp reklam alarak ya da başka bir şekilde para kazanmak istiyorum bu tür kazançlarda vergi ödemem gerekiyor mu ? gerekiyorsa nasıl yapabilirim. konuyu yanlış açtıysam kusura bakmayın

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Arkadaşlar merhaba Instagramda bir fan sayfam var ve belli bir kademeye kadar takipçimi yükselttim artık biyografime ''Reklam ve işbirliği için DM'' yazıp reklam alarak ya da başka bir şekilde para kazanmak istiyorum bu tür kazançlarda vergi ödemem gerekiyor mu ? gerekiyorsa nasıl yapabilirim. konuyu yanlış açtıysam kusura bakmayın
Tam emin değilim fakat belirli bir rakama kadar muaftı sanırım yine de net bilgi değil araştırmalısınız.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
1 2 3 kere para geliyorsa sorun yok Ama sonradan bu iste cok gelir geliyorsa vergi ödemelisiniz ama bi arastırın yinede

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri