İnstagram Reels Sorunu

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Arkadaşlar hesabımda İnstagram Reels videolarına erişemiyorum. Reels sekmeside kalktı. Sadece arkadaşlarımın attıkları izleniyor. Başka bir hesaba giriş yaptı ama onda her şeyi izliyorum. Acaba sıkıntı ne?

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Arkadaşlar hesabımda İnstagram Reels videolarına erişemiyorum. Reels sekmeside kalktı. Sadece arkadaşlarımın attıkları izleniyor. Başka bir hesaba giriş yaptı ama onda her şeyi izliyorum. Acaba sıkıntı ne?
arada öyle oluyor kendi kendine düzeliyor

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Tekrar düzelmesini bekleyin hocam, veya güncelleme yapın varsa. Aynı sorun burda başka bir dostumuzda oldu. Ciddi sorun oluyor diyorsanız "AeroInsta" deneyebilirsiniz.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Arada öyle oluyor,düzeliyor sonra biraz bekleyin ama hemen reels izlemek istiyorsanız Instagram lite indirebilirsiniz bende öyle çözülmüştü,bekleyince normal Instagram düzeldi.

KS

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
arada öyle oluyor kendi kendine düzeliyor
Tekrar düzelmesini bekleyin hocam, veya güncelleme yapın varsa. Aynı sorun burda başka bir dostumuzda oldu. Ciddi sorun oluyor diyorsanız "AeroInsta" deneyebilirsiniz.
Arada öyle oluyor,düzeliyor sonra biraz bekleyin ama hemen reels izlemek istiyorsanız Instagram lite indirebilirsiniz bende öyle çözülmüştü,bekleyince normal Instagram düzeldi.
Çok tilt bir şey.. Her yolu denedim telefona format attım unutup rehberimi sıfırlattım.. Beklemekten başka bir çare yok şuan dediğiniz gibi.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
oluyor bende ara sıra instadaya sövüyorum.. :)

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Sorun yok hocam tek sorun sende değil bende'de var aynı sorun ve bazı insanlarda' da mevcut bu sorun Kevin Systrom düzelteceğini söyledi de ne zaman düzelir. Allah bilir.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Sorun yok hocam tek sorun sende değil bende'de var aynı sorun ve bazı insanlarda' da mevcut bu sorun Kevin Systrom düzelteceğini söyledi de ne zaman düzelir. Allah bilir.
Artık tiktok gibi olduğu için farkı kalmadı baya bozdu ya. Bende kendi kafasına göre icon falan kayboluyor tema bozuluyor garip garip şeyler yapıyor ama başka sorunu yok şükür. :D

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Artık tiktok gibi olduğu için farkı kalmadı baya bozdu ya. Bende kendi kafasına göre icon falan kayboluyor tema bozuluyor garip garip şeyler yapıyor ama başka sorunu yok şükür. :D
Senin ikon ve temalar bozuluyor buna şükret ben geçenlerde bir arkadaşa mesej attım İnstagram da mesajım silinmiş haberim yok aradım arkadaşı " İnstagram'a baksana oğlum " Dedim mesej gelmedi ki oğlum diyor ekran görüntüsü almak için hesaba girdim ciddi ciddi mesajım yok orta da kafayı yedim. :) :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri