İntel uhd grafik kartı

weenzy53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Arkadaşlar kuzenime i5 13600 k aldık çocuk ddr5 sistem kurmak istiyor ama ekran kartı daha sonra alacak intel içinde uhd dahili krafşk kartı var yeter dimi şu 2 oyun için 2 ay idare etse yeter
Csgo ve valorant
Sonra ekran kartı alınca warzone geçecek

Bked_Brushed6902

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Arkadaşlar kuzenime i5 13600 k aldık çocuk ddr5 sistem kurmak istiyor ama ekran kartı daha sonra alacak intel içinde uhd dahili krafşk kartı var yeter dimi şu 2 oyun için 2 ay idare etse yeter
Csgo ve valorant

Bu video size yardımcı olur.

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Csgo ve valorant
İşlemci odaklı valo cs go gibi oyunları çok rahat oynar ekran kartsız

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Videolardan bakmıştım daha önce uhd performans olarak apulardan daha geri ve çok akıcı olmuyor. Performansı idare etsin yeter diyorsa sistem alıp kontrol eder, şayet içine sinerse kalır. Sinmezse bütçe sorunu yoksa ikici el uygun bir şey alsın yine satar ya da kampanyadan bir şey alıp satarsa sonra zararı fazla olmaz. Ben pek tatmin edici performans vereceğini sanmıyorum.

KS

weenzy53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Videolardan bakmıştım daha önce uhd performans olarak apulardan daha geri ve çok akıcı olmuyor. Performansı idare etsin yeter diyorsa sistem alıp kontrol eder, şayet içine sinerse kalır. Sinmezse bütçe sorunu yoksa ikici el uygun bir şey alsın yine satar ya da kampanyadan bir şey alıp satarsa sonra zararı fazla olmaz. Ben pek tatmin edici performans vereceğini sanmıyorum.
2 ay idarwlik zaten aldım zaten sadece ekran kartı kaldı

sistem böyle

Asus prime Z690-P D5 Wi-Fi
İntel i5 13600k işlemci
Gskıll trident z5 32 gb 5600 MHz ram
Ekran kartı yok
Kingston 1TB KC3000 ssd
Gigabyte aorus watherforce 240 sıvı soğutma
Corsair 750W 4000X kasa

ekrannkartı ya rtx 3070 ya da rx6800xt düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar