İnternet Işığım gidipi geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cvp: İnternet Işığım gidipi geliyor

2 gündür bende de belli aralıklarla genelde gece internet kesintileri oluyor. Aradım altyapı çalışmaları var dendi. Vodafone.net kullanıyorum ama Tt altyapısı. Sizde de benzer durum olabilir. Aradınız mı firmayı?

KS

SefaCebe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
RE: Cvp: İnternet Işığım gidipi geliyor

ugur.gozaydin' Alıntı:
2 gündür bende de belli aralıklarla genelde gece internet kesintileri oluyor. Aradım altyapı çalışmaları var dendi. Vodafone.net kullanıyorum ama Tt altyapısı. Sizde de benzer durum olabilir. Aradınız mı firmayı?

Aramadım ama online destek açtım ordanda hiç bir sıkıntı yok dediler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Aklıma 3 şey geliyor.
  • Evinizdeki ağ kabloları odaklı bir sıkıntı olabilir. Kabloları kontrol edin rutubet veya başka bir sıkıntıdan ağ gidip geliyor olabilir. Yada açık uçlu bir kablo varsa buda sorun oluyor olabilir.
  • Modem odaklı bir sıkıntı ki modemi sıfırlayıp deneyin eğer işe yaramazsa modem arızası olabilir.
  • Evinize gelen ağın bağlı olduğu ana kutuda bir problem olabilir. Yani hat odaklı bir sıkıntı. Eve ekip gelmeden bu ve birinci olasılığı anlayamazsınız.
İnternet gidip geliyor olduğu için PC veya benzeri başka bir şey olma olasılığı yok gibi bir şey.

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15

altyapı kaynaklı sorun hocam düzelir umarım arkadasta sorun yasıyor son 1 haftadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri