İNTERNET KISITLAMASI HAKKINDA

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Bana aşırı gereksiz bir durum gibi geliyor çünkü yalan haberleri bulmak için sosyal medya yasası yaptılar ve şimdi birde internet kesiyorlar zaten yalan haber yapan insanları bulmak için yasa çıkarmadılar mı şimdi bir de insanların para ödediği bir şeyi ellerinden sorgusuz sualsiz almak ne kadar doğru?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Yalan haberi sadece sosyal medya yapıyor sanki :ROFLMAO:

gustavo3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar youtube girebileceğim dns var mı bilen yazabilir mi ?

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
superonline 1000mb fiber de aldığım hız .d
1668360082154.png

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Hocam yanlış bilgi yayma, sadece bi kaç sosyal medya uygulamasında hız düştü.
Anlık hızım aşağıdadır.

Ekli dosyayı görüntüle 11210
basit bi internet kullanıcısıyım ve az önce test yaptığımda bu değeri aldım neden yalan yanlış bi bilgi olsun ki ayrıca superonline ı gömmedim hakaret etmedim o an aldığım hızın ss ini attım

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
İstanbul Taksim'deki son derece üzücü bir patlama sonucu sanırım sosyal medya çığırtkanlarını engellemek için bir kısıtlama yapılmış. Aramızda bu hainler gezemesin. Engellenecek şey bu olmalı.

Çok saçma bir uygulama bu kısıtlama. VPN denen şey varken ne diye böyle uygulama yapılıyorsa. Yasa da çıkmış git yakala yalan haber yapanları. Gerçekten anlamıyorum amaçlarını.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İstanbul Taksim'deki son derece üzücü bir patlama sonucu sanırım sosyal medya çığırtkanlarını engellemek için bir kısıtlama yapılmış. Aramızda bu hainler gezemesin. Engellenecek şey bu olmalı.

Çok saçma bir uygulama bu kısıtlama. VPN denen şey varken ne diye böyle uygulama yapılıyorsa. Yasa da çıkmış git yakala yalan haber yapanları. Gerçekten anlamıyorum amaçlarını.
Herkesin vpn den haberi yok. Yani yinede mantıksız.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Herkesin vpn den haberi yok. Yani yinede mantıksız.
Bu devirde ufak bir azınlık olduğunu düşünüyorum. Kimi tanıyorsam hepsi biliyor VPN nedir diye sorsak. Belki çocukların haberi yoktur diyemiyorum bile, çocuklar bizden hızlı öğreniyor her şeyi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri