İnternet kullanılamıyor hatası

Muhammedalga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle merhaba ben ttnet ten turknet e geçiş yaptım internet aboneliğim aktif oldu modemi kurdum ama WiFi den bağlandığımda 'internet kullanılamıyor' uyarısı alıyorum. Kaç kez müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım olmadı. Arıza kaydı oluşturdum 1 gün sonra arızanız giderildi diye mesaj geldi ama sorun halen devam ediyor. Ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz lütfen.

volg29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Muhammedalga' Alıntı:
Öncelikle merhaba ben ttnet ten turknet e geçiş yaptım internet aboneliğim aktif oldu modemi kurdum ama WiFi den bağlandığımda 'internet kullanılamıyor' uyarısı alıyorum. Kaç kez müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım olmadı. Arıza kaydı oluşturdum 1 gün sonra arızanız giderildi diye mesaj geldi ama sorun halen devam ediyor. Ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz lütfen.

kardeşim eyw eyw ne yapman lazım.modem kurulumunda emin ol baş[email protected] olması lazım noktayı unutma.Her şey den eminsen kardeşim arıza kaydı bıraktıgın zaman modemini kapat kapat ki telekom ekipleri kontrol etsin yoksa zor senin iş.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Maalesef tüknet bu konuda cok sıkıntı yaratmakta yaptıkları son anketten sonra müşteri hizmetlerini geri açmaya karar verdiler bakalım ne zaman açılacak :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri